Jump to content

Merhaba

SarılarınSülo

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba ; Benim adım Tunahan 19 yaşındayım Antalya da oturuyorum. Çok öncelerden beri anime izlerim ama gerçek anlamda anime fanı oluşum 2 yıl önce olmuştu. Çok fazla etkin olmayacağımı bilsem de kay

öncelikle hoşgeldin sarıların sülü, imzanın 400x200 boyutlarında olması gerektiğini yazmıştım imzana, yine aynı imzayı eklemişsin, düzeltiver onu daha yeni olduğun için uyarı vermiyorum :blink: admin

yatay 400, dikey 200 olacak, senin ki tersi olmuş, benim imzam gibi olması gerekiyor, paint'le resmini aç, yeniden boyutlandıra bas, piksel bölümünü seç, en boy oranını koru kutucuğunu iptal et, yatay

öncelikle hoşgeldin sarıların sülü, imzanın 400x200 boyutlarında olması gerektiğini yazmıştım imzana, yine aynı imzayı eklemişsin, düzeltiver onu daha yeni olduğun için uyarı vermiyorum :blink: admin olmakta ne kadar antipatik, bütün sempatiyi başkaları alıyor, bizde erol taş muhamelesi görüyoruz :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

öncelikle hoşgeldin sarıların sülü, imzanın 400x200 boyutlarında olması gerektiğini yazmıştım imzana, yine aynı imzayı eklemişsin, düzeltiver onu daha yeni olduğun için uyarı vermiyorum :blink: admin olmakta ne kadar antipatik, bütün sempatiyi başkaları alıyor, bizde erol taş muhamelesi görüyoruz :lol:

Hoş bulduk da ben imza da ki resmin boyutlarını değiştirip öyle yükledim 350x200 olması lazım şuanda değilse kaldırayım ama ben öyle biliyorum. Ayrıca adminlerin ayrı bir havası vardır niye antipatik olasınız :D

edit : Tamam değilmiş değiştiriyorum ..

Düzenlenme: SarılarınSülo tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yatay 400, dikey 200 olacak, senin ki tersi olmuş, benim imzam gibi olması gerekiyor, paint'le resmini aç, yeniden boyutlandıra bas, piksel bölümünü seç, en boy oranını koru kutucuğunu iptal et, yatay 400 - dikey 200 yapıp tamam'a bas -_-

resmi göndersen ben yapsam daha kolay olurdu ellleeem :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.