Jump to content

TV Tokyo Dalga Mı Geçiyor?

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

Naruto hayranlarının sabrı taştı.

Resmi ekleyen

TV Tokyo yeni bir Naruto animesini duyuracağını açıkladığında bir heyecan oluşmuştu. Sonra altından ahan da bu çıkınca pek çok tepki almıştı. Şimdi de bombayı patlattılar. Naruto SD: Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden Mō Iccho animesi aslında daha önceki Naruto SD: Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden bölümlerinden bir derleme olacakmış. Umarız bu sefer şaka yapıyorlardır.

Animenin 2. sezonu diye lanse edildiğinde bile çok tepki görmüşken şimdi de eski bölümlerin derlemesi olduğu ortaya çıkınca anime severler TV Tokyo’ya demediğini bırakmamaya başladı. Sırada ne var acaba? 8 aylık yeni Naruto Shippuuden fillerları falan mı?

Kaynak:http://www.animefantastica.com/

Tv Tokyo çalışıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adam gibi anime senaryosu yazacak senaristmi bulamıyorlardır nedir...bunun yerine düzgün yeni bir anime gelebilirdi...ve daha iyi olurdu...ben daha çok bi yaş düşürme ve paradan kısma kokusu aldım..ayrıca bu animeden bu kadar nefret edilmesinin bir diğer sebebide büyük olasıkla Bleach gittikten sonra yerine geçmesi..şeye benziyor bu bi takımda çok sevilen bi 10 numaralı oyuncuyu gönderip yerine saçma sapan birini koyup formayıda ona vermek gibi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adam gibi anime senaryosu yazacak senaristmi bulamıyorlardır nedir...bunun yerine düzgün yeni bir anime gelebilirdi...ve daha iyi olurdu...ben daha çok bi yaş düşürme ve paradan kısma kokusu aldım..ayrıca bu animeden bu kadar nefret edilmesinin bir diğer sebebide büyük olasıkla Bleach gittikten sonra yerine geçmesi..şeye benziyor bu bi takımda çok sevilen bi 10 numaralı oyuncuyu gönderip yerine saçma sapan birini koyup formayıda ona vermek gibi...

tam üstüne bastın ayağını çek bu animeyi gördükçe sinirim bozuluyo :angry:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herşeye rağmen şu anda devam edenler arasında en iyi seri naruto, one piece kamera şakası gibi daha 3-5 sene sonra heyecan gelir, one piece'in yeni bölümlerini ileri sara sara izliyorum hiç bir yeni numara ve olay olmadığı için :lol: bleach desen, amerikalı denyolar abartıyorlar zaten, şu anda en çok izlenen seri falan diye, fıkra mısınız lan siz diyeceksin, şu anda tüm heyecanı ile devam eden naruto varken ve kısmende one piece varken, biteli baya olmuş anime nasıl birinci oluyor <_< -_- bleach'i şişirmek için bizim zekamız ve mantığımız ile dalga geçiyorlar :lol: <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.