Jump to content

Uçan kaçan karakterleri kaldırıyoruz

Misafir

Önerilen İletiler

Zaten küçük çocukların bile böle bişey izlemiyeceği belli çünkü küçük erkekler daha çok vurdulu kırdılı şeyleri severler kızlarda öyle bakacaklarını sanmıyorum yani izleseler bile bi zamandan sonra canları sıkılcak bence ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 133
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tövbe tövbe. Allah'ım bayramlık ağzımı açtıracaklar. Lan çocuk dediğin hayal kurarak büyür lan. Uçmayı hayal etmeselerdi uçaklar falan nasıl yapılacaktı ? Ay sinirlendim. Sen çocuğa hayalle gerçeği öğ

Yorumları okuduktan sonra Osmanlı Devleti'nin hiç bilmediğim yüzü ortaya çıktı.Neymiş kardeş katili torun katili sex kölesi için yetiştirilen cariyelermiş peh.Birazcık empati yapın sonra anlarsınız ne

Sizin şu padişahları asan biçen diye tanıtmanıza bir türlü anlam veremedim. Ya ceddinizi iyi bilmiyorsunuz ya da sizi çok yanlış bir şekilde yönlendirmişler. Sizin o asan biçen dediğiniz padişahlar dö

12den sonra da harem yayınlasınlar bari ^_^

edit: veya şehzadelerin birbirini nasıl katlettiğini yayınlayabilirler. veya piskopat sadrazamlardan bahsedebilirler, kuyucu murat paşa mesela. veya bilimde ve askeri alanda Avrupa'nın fersah fersah ilerisindeyken yalnızca "yobaz"lıktan ötürü nasıl onlara muhtaç hale geldiklerini yayınlayabilirler. belki de şeyhülislamların insanlıktan yoksun fetvalarından bahsedebilirler. ya da yalnızca seks kölesi olup şehzade doğurmak için eğitilen yabancı kızlardan bahsedebilirler.

ne biliyim, madem gerçeklikten uzak çizgi filmler çocukların aklını zehirliyomuş, o zaman maksimum gerçeklik tek çare olmalı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu iletileri okudum üye oldum. Çocuklara K.S.Süleymanın nası çocuk ve torun katili olduğunu mu öğreticekler? maksat çocukların demokrasiyi değil saltanat ve halifelik rejimini benimsemesi. hem bizim tarihimiz sadece osmanlıdan ibaret değil, Ta hunlara kadar uzanan bir soyumuz var onlara ergenekon destanını da anlatabilrsin kanuninin hürremle çorba yapışınıda. ayrıyetten hazerfen de kuşları görmeseydi uçamazdıi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar formu takip ediyorum genelde ama herhangi bir sohbet içinde bulunmuyorum hem iş hem okul biraz zor o yüzden boş zamanlarımda anime seyredip kaçıyorum :D bugün bu konuyu ve yorumları okudum biraz cvp yazma gereği duydum :) ilk msjım böyle olucak mış artık neyse :D

bu çizgi filmlerin kaldırılma kararına sıcak bakanlar için söylüyorum arkadaşlar yapmayın etmeyin çocuk değinin hayal kurması zihninin gelişmesi demektir. bunların doktorlarla görüştüğü felan yok insanların hayal güçleri olmasaydı sizce bu gökdelenler bilgisayarlar uçaklar arabalar olur muydu ? yapmak istedikleri insanların zihinlerini kontrol altında tutmak çünkü cocukken geniş düşünmeye başlayan bir insan bir birey olduğun da kendi düşüncelerini ortaya atabilme yetisine sahip olacaktır. onların yapmak istediği şey insanları koyuna çevirmek onlar ne derse hee doğrudur diyen insanlar yaratmak. yazdıklarımı bir çok kişi yanlış analayacaktır ama şu şekilde örnek vereyim bu gün bu hükümetinin üniversitelere polis sokup orayı kontrol altına alma çabası bu nedenledir. düşünebilen onları yargılayabilenler onların en büyük düşmanıdır. çünkü düşünebilmek en büyük silahtır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu arada hiç kimseyi kastedmiyorum, ama herkes kendi düşüncelerini yazsın, kimse kimseye laf sokmaya çalışmasın ^_^ çünkü bir kere başladım mı bunun sonu gelmez, her cevabın bir cevabı olduğu için doğru veya yanlış, sonsuza kadar gider bu tartışma :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu arada hiç kimseyi kastedmiyorum, ama herkes kendi düşüncelerini yazsın, kimse kimseye laf sokmaya çalışmasın ^_^ çünkü bir kere başladım mı bunun sonu gelmez, her cevabın bir cevabı olduğu için doğru veya yanlış, sonsuza kadar gider bu tartışma :P

yoo biri lafı bi geçirir şap diye kalır öle :D yani sonu var :D hem bırak forum aktif olur ne güzel :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.