Jump to content

( 08 / 26 ) Kareshi Kanojo no Jijou

Fluart

Önerilen İletiler

çevirini biraz izleyebildim eray abi, çok güzel ve akıcı şekilde Türkçe'ye kazandırmışsın Suna hanımın dediği gibi, lakin teknik aksaklıklar var çeviride. timing arada şaşıyor oynuyor, satırların bazen çok uzun, okuması zor olabiliyor. tek başına tüm fansubı yapınca ister istemez olur böyle aksaklıklar tabi. belki yanına bunlara da bakacak bi yardımcı bulabilirsin o zaman çok daha güzel olur. kolay gelsin tekrardan :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yarım kalmış bir seriyi çevirmeye başladım 8. bölümden devam ediyorum.Çeviri hataları için kusura bakmayın :)/> 8.bölüm «Mega 9.bölüm «VK «Mega

Vovv bir çevirmen daha doğmuş. Kolay gelsin.

kolay gelsin :D umarım çevirilere devam edersin bizde izleriz :D

çevirini biraz izleyebildim eray abi, çok güzel ve akıcı şekilde Türkçe'ye kazandırmışsın Suna hanımın dediği gibi, lakin teknik aksaklıklar var çeviride. timing arada şaşıyor oynuyor, satırların bazen çok uzun, okuması zor olabiliyor. tek başına tüm fansubı yapınca ister istemez olur böyle aksaklıklar tabi. belki yanına bunlara da bakacak bi yardımcı bulabilirsin o zaman çok daha güzel olur. kolay gelsin tekrardan :lol:

Bunun sebebi genel olarak ardarda konuşmaların çok fazla olmasıdır.Eğer cümleyi bölüp diğer saniyede / salisede gösterirsem bu sefer diğer konuşmalar kayacak o yüzden böyle sıkıntıların olması normal.Yorum için teşekkürler :)

Ellerine sağlık kardeşim :)

Teşekkürler :)

Ben teşekkür ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.