Jump to content

Beğendiğiniz Çizim

Tugrul.

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çizimlerini en çok sevdiğim mangaka Hiro Mashima'dır. Mangası çok anlaşılır. Manga okumayı sevdirdi diyebilirim Fairy Tail. :) çizimleri anime olsun mangası olsun en saçma ve karışık bulduğumsa Naruto

• Forum Admin

Çizimlerini en çok sevdiğim mangaka Hiro Mashima'dır. Mangası çok anlaşılır. Manga okumayı sevdirdi diyebilirim Fairy Tail. :) çizimleri anime olsun mangası olsun en saçma ve karışık bulduğumsa Naruto dur. Mangasından hala bir şey anlamam :D Naruto vs Pain dövüşünde zaten çizimler uçuyor :D

Şimdiye kadar ise Çizimlerini hem çok orijinal hem de çok karışık bulduğum anime Ayakashi Jappenese Classic Horror ve akabindeki seri Mononoke dir.

Çizimine özenilen karakter olarak aklıma en ilk Kuroshitsuji deki Sebastian geliyor. Gerçi çizim olarak zaten güzel bir anime...

Sonra Kimini Todokede ki Sawako ya çok özenilmiş.

Mesela garip çizimi olan ve kendine has benzer çizimleri olan iki anime var:Nana ve Paradise Kiss... Olduğundan daha uzun ve zayıf çiziliyor karakterler...

Kubo Sensei de Bleach te bayan karakterlerin çizimlerine daha çok önem vermiş bana göre :D

Şimdi okulda olduğum için fazla uğraşamadım ama bir ara garip ve güzel çizimli karakter paylaşımı yaparım :D

Ps: nasıl unuturum aklıma geldi hemen bence çizimlerine en çok özenilmiş ve güzel çizimli karakter chitanda Eru... Bir ara onun resimlerinin araştırmasını yaptım da cidden çok güzel çizim özellikle mimikleri çok hoş ve özenli :)

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

okul forumu sarsmış :D 11 de actıgım konu saat 8e kadar 2 yorum atılmış :D forum ice batıyor :D

Ya aslında ben yorum atardım da bilemedim şimdi izlediğim tüm animelerdeki çizimlere bir süre sonra alışıyorum ve güzel gelmeye başlıyor ( bir kaçı dışında ) Ama çizim olarak dehalar yaratılmış, özene bezene her çizgisi kusursuz işlenmiş bir karakter seç dersen hiç bulamam. Bilmiyorum hiç bir karakterden çizimi için etkilenmedim her halde, genellikle karakterleri ve animedeki tutumları çekici olan şey oluyor :D

Bir tek öyle mükemmel çizim olmaya yakın Paradise Kiss'den George var, adamın çizimi karakterine cuk oturuyor ve bence çok da özenilmiş. Hani anime içinde o karizmatik karakterlerin zaman zaman çok tipsiz anları- surat ifadeleri de çizilebiliyor ama George hep bir cool hep bir özenip bezenilmiş yae

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.