Jump to content

AMV çalışmam - denemem

Urahara0

Önerilen İletiler

İlk önce şunu belirteyim videoyu yükleyeli biraz zaman oldu gerçi...

Efektlerde yeterince iyi olduğumu düşünmediğimden fazla efekt kullanmamıştım ve ayrıca anime üzerine yapmayı planlıyordum malesef sony vegas pro bana zorluk çıkarttı program sadece mp4 dosyalarını gördüğü ve bendeki bütün animeler mkv olduğu için bende japon temalı uzun zamandır beklediğim bir oyun olan Final Fantasy XV adına yayınlanmış videolardan derleme 1-2 üzerlerinde oynayarak efekt verme ile deneme yaptım.

İyi seyirler sizede yanlış yere açıldıysa konu doğru bölüme taşıyabilirsiniz.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=PCBiVRWojJo

Konunun amacı tavsiyeler olabilir çünkü yeni projemde converter ile animeleri mp4 e çevirim anime üzerine bir video olacaktır şükür şuan efektlerde yeterince iyi olduğumu düşünüyorum 1-2 haftaya güzel bir çalışma çıkarırım ortaya.

Bonus:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=xctDKdfpsko buda aylar önce tanıtım videosunu türkçe altyazı ile derlediğim bir editi.

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
konu taşındı
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla iyi olmuş bi avm isteği yapsam ve bunda fray-how to save a live şarkısını kullansan one pice avm si ?

Aslında aklımda one piece amvsi fikri vardı ama hard rock bir şarkı ile planlıyordum eğer how to save a life ile yaparsam asmv yaparım büyük ihtimalle ona daha çok yakışır mutlaka gelecektir o tarz birşey
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

emeğine sağlık çok güzel çalışma olmuş ;) umarım daha fazlasını da paylaşırsın bizimle -_-

galiba en çok yapmak istediğim ve hep yapmak istediklerim bölümünde kalacak olan birkaç şeyden biri olacak amv hazırlamak :ph34r: beceri fakiri ben :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.