Jump to content

Gerçek olmasını istediğiniz karakterler..

Padvox

Önerilen İletiler

Arkadaşlar anime ile ilgili forumları gezerken gördüğüm bi konu bizim forumdada olması gerektiğini düşündüm şunu belirtmek istiyorum bu konuyu ben bulmadım bulan arkadaşa Saygımdan dolayı bunu belirtmek istiyorum..

Gelelim konuya burada gerçek hayatta hangi karakterin neyiniz olmasını istediğinizi söylemenizi istiyorum

Ben

-İyi bir arkadaş olarak-Hotsuma  (Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru)

-Sevgili olarak- Rei (Highschool Of The Dead)

-Abi olarak-Portgas D. Ace (One Piece)

-Abla olarak-Tartışmasız C.C. (Code Geass)

Şimdilik bunlar görüşleriniz bekliyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gerçek olmasını istediğim bir karakter var. Sougo'yla sadistlik yapacam ona. Sonra da İtachi gerçek olsun. Harika planlarım var. :wub:  Bir de Risa lazım bana. :D  

Arkadaşlar anime ile ilgili forumları gezerken gördüğüm bi konu bizim forumdada olması gerektiğini düşündüm şunu belirtmek istiyorum bu konuyu ben bulmadım bulan arkadaşa Saygımdan dolayı bunu belirtm

Teresa of the Faint Smile (Claymore) - Teresa gibi bir ablam olmasını dilerdim zira bence Teresa anime tarihinin en karizma hatun karakterlerinden :D Bunu spoiler olarak vereyim en iyisi... Clannad i

Posted Images

Teresa of the Faint Smile (Claymore) - Teresa gibi bir ablam olmasını dilerdim zira bence Teresa anime tarihinin en karizma hatun karakterlerinden :D

Bunu spoiler olarak vereyim en iyisi... Clannad için spoiler sayılır çünkü. İzlememiş olanlara ayıp olmasın.

Ushio Okazaki (Clannad) - Ushio da yine bence anime tarihinin en şirin karakterlerinden biri, onun gibi bir çocuğum olmasını diliyorum :)

Akio Furukawa (Clannad) - Böyle bir baba yok ya :D Akio gibi bir babam olmasını dilerdim, izleyenler bilir :D

Sunohara Youhei (Clannad) - Yine Clannad, yine Clannad... Ne yapayım, favorim :)... Sunohara gibi bir arkadaş harika olurdu ^^ Yine izleyenlerin anlayacağı üzere...

Sevgili olarak ;D  : Kotomi Ichinose ya da Nagisa Furukawa (Clannad) - Kotomi, aşık olduğum ilk anime karakteri olur :) Onun gibi bir kız tanıyor olmak güzel olurdu... Ama Nagisa da iyidir ^^ Profilin sağı solu Nagisa zaten gördüğünüz gibi...

ve Luka, sana benden bir +1. Forum adına hoş konular açıyorsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sevgili olarak olanı es geçeyim (:

Arkadaş olarak :    Mikan  : (Alice Academy)

Abi Olarak        :  Lelouch : (Code Geass)

Abla veya Kızkardeş Olarak : Yuuki Cross (Vampire Knight)     

Hadi sevgili Olarak da söyleyeyim (: Zess yani Luka Crosszeria (Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevgili olarak olanı es geçeyim (:

Arkadaş olarak :    Mikan  : (Alice Academy)

Abi Olarak        :  Lelouch : (Code Geass)

Abla veya Kızkardeş Olarak : Yuuki Cross (Vampire Knight)     

Hadi sevgili Olarak da söyleyeyim (: Zess yani Luka Crosszeria (Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru)

Biz bizeyiz şurada :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.