Jump to content

Log Horizon 1. Bölüm Tanıtım

schneizeL

Önerilen İletiler

• Yöneticiler

Resmi ekleyen

Çıkış Tarih: 05.10.2013
Tür: Macera, Fantastik, Büyü, Romantik, Shounen
Stüdyo: Satelight

30,000 Japon oyuncusunun online bir oyun olan Elder Tale isimli oyunda tuzağa düşmesiyle olaylar başlar. Kılıç ve büyü artık onların gerçek dünyalarıdır. Önderleri Shiroe, onun eski arkadaşı Naotsugu ve güzel suikastçi Akatsuki ile birlikte Elder Tale dünyasında hayatta kalmaya çalışırlar.

Tanıtım : www.animefantastica.com

Tanıtım Videosu
http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3yVOmaezbLI
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çıkış Tarih: 05.10.2013 Tür: Macera, Fantastik, Büyü, Romantik, Shounen Stüdyo: Satelight 30,000 Japon oyuncusunun online bir oyun olan Elder Tale isimli oyunda tuzağa düşmesiyle olaylar başlar. Kılı

konusunu Sword Art Online benzeten tek ben miyim :blink: acaba ilerleyişi de o şekilde mi olur :ph34r: izleyip göreceğiz ;) paylaşım için teşekkürler -_-

Çok büyük merakla beklediğim seri. Böyle konular alıp götürüyor beni, sao'da çok büyük hayal kırıklığı yaşamıştım o güzelim konuyu heba edişleri yok muydu :( Bundan ümidim büyük B) Daha önceki tanıtı

• Forum Admin

Yazmak istemedim ama bence de ona benzer bir anime sanırım. :P

biri 2009 diğeri 2010 konu bazında birebir aynı ama izlemeden ve gelişmeleri görmeden ön yargılı da davranmak istemiyorum ^_^ şuan sadece birbirlerini andırıyorlar demek yeterli -_- dediğim gibi izleyip göreceğiz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok büyük merakla beklediğim seri. Böyle konular alıp götürüyor beni, sao'da çok büyük hayal kırıklığı yaşamıştım o güzelim konuyu heba edişleri yok muydu :( Bundan ümidim büyük B)

Daha önceki tanıtımında Sao ile aynı konuya sahip olduğu yazıyordu sanki :huh:

Paylaşım için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.