Jump to content

Hepinize Merhaba Arkadaşlar :)

ecchi

Önerilen İletiler

Hoş geldin ben de Meltem.

Kendince anime fan artları çizen, garip şeyleri merak edip heveslenen biriyim. Yazdığım hikayeler vardır ki devlet sırrı gibin saklarım onları. Nedeni hikaye yazmada yetenekli olmayışım. :P

İtachi'ye düşkünlüğüm ve Gintama sevgimle tanırlar beni forumda. :D

İlk defa bir tanışma konusunda kendimden bu kadar ayrıntılı bahsettim, değerini bil. :P

İyi eğlenceler.

Hoşgeldin :) Beni tanıyon zaten anlatmama gerek yok :D

İşte bu cool yorumları çok kıskanıyorum. -_-Tanışma konularında sadece bi kere böyle yorum yapmak nasip oldu. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Hepinize merhaba arkadaşlar benim adım berke şuan kullandığım nickim ecchi eskiden forumlarda kpsharingan olarak gezinirdim. Kısaca bir kendimi tanıtmam gerekirse uzun zamandır program yazılım işleriy

Son zamanlarda bişeyler oluyo bana. :( . Sen de 2. anlamayan kişi oldun, neyse. Zaten benim Gintama fanlığımı nasıl gösterdiğimi biliyosun. Anlatmama gerek yok. B)

Anladım anladım :D

Selam genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Forumun Dante hayranı ve Gintama ( Üzgüünm Meltem 1. benim <_< ) fanıyımdır :D

Umarım bolca vakit geçirir ve eğlenirsin ^_^

Her fırsatta konusunu açıyorum. Millet attığım Gintama video,gif,resimlerle tanıyor beni bi kere. :angry: :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle söylemek isterim tamam belki biraz sıcak karşılanmayı bekliyordum ama beklediğimde güzel bir karşılama oldu her forum şu tanışma konusana ilk mesajları atanlar her zaman benim en sevdiğim ve sonrasındada iyi arkadaşlıklar kurduğum insanlardır bu sıcak karşılama için çok teşekkür ederim bu arada niye yazmadım bilmiyorum ama bu forumda bulunma isteğim tabiki hiper fiber süper bir anime izleyicisi ve çizeri olmamdır tekrardan k.w

Hoşgeldin Beni tanıyon zaten anlatmama gerek yok

Hoş geldin Berke,

Ben Övünç. Sıklıkla forumda olan ama pek yazmayan birisiyim. Oturup anime izleyip, manga okumaktan ve mmorpglerle geçirmekten başka yaptığım pek bir şey yok sanırım.

Çalışmalarını merakla bekliyor olacağım.

Keyifli forumlar.

Teşekkürler övünç tanıştığımıza memnun oldum destekçi olduğun için "çalışmalarımda" ayrıca teşekkür ederim. :)

Hoş geldin foruma :) Ben Taylan, bütün zamanım anime ve mmorpg lerle geçiren tipik bi asosyal diyebilirsin. Şu sıralar sadece ders çalışmakla meşgulüm ama olsun Program yazıyormuşsun sanırım ilk dikkatimi çeken o oldu. Umarım forumda iyi vakit geçirirsin

Programlamayla yakından ilgileniyorum onundışında bir oyun yapım programı olan gamemaker la ilgileniyor ve onun programlama dili olan gml yi üst düzey biliyorum ve kullanıyorum. Bu arada asosyal kavrımı bence saçma genelde asosyal insanlar utangaç ,dışlanmış ,kırılgan veya çok dolu ortamlara girmeyi sevmeyen tipik insanlardır asosyal kavrımını bendeniz böyle ayıyırıyorum en azından neyse uzatmıyım fazla tanıştığımıza memnun oldum taylan. :)

Hoş geldin Berke. Ben Kirito Shu. Bana kısaca Shu diyebilirsin. Sanal alemde isim ve yaş vermenin oldukça gereksiz olduğunu düşünen birisiyim. Yada gerçek ismimi herkesin öğrenmesinden ve arkadaşlarımın bile beni onların deyimiyle çizgi film izleyen birisi olarak çağırmasından korkan birisi. Neyse aramıza tekrardan hoş geldin diyorum. Umarım iyi vakit geçirirsin. İyi forumlar

Teşekkür ederim shu senin bu görüşünü anlıyorum :) çünkü eski nickim kpsharingan olduğu zamanlarda gizemli bir kimseydim :) yani adımı ve yaşımı bilen yoktu genel olarak ve bence mantıklı okadar açmaya gerek yok fakat bu sempatik isme insanların hazır olduğu kanısına vararak topluma açmaya karar verdim. :)

Oncelikle hosgeldin.Bende ismimi vermesem sorun olmaz sanirim .Ben asosyal anime-oyun(online) ile yasayan,hergun okul-ev arasi sosyallesen ve insan yuzu goren bi insanim.Biraksalar pc basinda olurum heralde

Beni biraz cıkda olsun tarif ettin açıkçası memnun oldum tanıştığıma devil-sensei

Hoşgeldin Berke ben de Gülşah .

Ben de asosyal birisiyim galiba dsfdfsd Ama hoşuma gidiyor böyle olmak az ama iyi dostlarım var

Bloguna baktım her ne kadar bir şey anlamasam da emek verdiğin belli oluyor

Hayatım müzik dinleyerek anime , dizi izleyerek ve kitap okuyarak geçiyor gayet de güzel bir hayatım var

Umarım iyi vakit geçirirsin

Teşekkürler tanıştımıza memnun oldum gülşah teşekkür ederim yorumun için blogumda app yorumluyorum ve inceliyorum kendimce bir heves işte :)

değerli yorumun için bir kez daha teşekkürler.

Hoşgeldin

Hoşbuldum...

Hoş geldin ben Eren blogun güzel fakat teması hoşuma gitmedi istersen tema önerebilirim.

tema konusunda acizim yardımlara açığım fakat temadan çok görsel ekleme yani temayı fazla oynatmadan arka görseli veya 0 dan görsel değiştirme yalnısıyım genelde bu arada tanıştığımıza memnun oldum eren ismin hoş bu arada bir snk fanı olarak sempatik geldi bana..

Eren bro kendini çok güzel tanıtmışsın

Hoş geldin Berke Ben de Emel ama sen Amy de Umarım kalıcı olursun

eski bir amy dinleyicisi olarak amy demekten mutluluk duyarım teşekkürler memnun oldum...

Ayrıca tekrar bu sempatik mütavazi sıcak karşılmanızdan dolayı bilgisayar hakkında daha çok yazılımsal sorun grafik istek veya can sıkıntısı sohbet bir sıkıntınız olursa bana mesaj atabilirsiniz blog hakkında yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim ayrıca yapıcı yorum önerilerinizi beklerim tekrardan memnun oldum sizin gibi güzel insanlarla tanıştığıma. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin ben de Meltem.

Kendince anime fan artları çizen, garip şeyleri merak edip heveslenen biriyim. Yazdığım hikayeler vardır ki devlet sırrı gibin saklarım onları. Nedeni hikaye yazmada yetenekli olmayışım.

İtachi'ye düşkünlüğüm ve Gintama sevgimle tanırlar beni forumda.

İlk defa bir tanışma konusunda kendimden bu kadar ayrıntılı bahsettim, değerini bil.

İyi eğlenceler.

İşte bu cool yorumları çok kıskanıyorum. Tanışma konularında sadece bi kere böyle yorum yapmak nasip oldu.

Teşekkürler memnun oldum meltem :) teşekkürler :) kıymetli yorumun için değerimi bilirim :P .

Selam genç Hoşgeldin Foruma...

Forumun Dante hayranı ve Gintama ( Üzgüünm Meltem 1. benim ) fanıyımdır

Umarım bolca vakit geçirir ve eğlenirsin

Teşekkürler değerli mesajın için. :)

Hosgeldin ben Sinan usttekilerden farklı olarak ekleyeyim asosyal değilim :D Anime dışında southpark,family guy ve beavis and butthead

İzliyorum. Daft punk, armin Van buuren ve deadmau5 fanıyım :)

Hoşbuldum sinan memnun oldum aynı zamanda bende asosyal sayılmam pc le çok içli dışlı olsamda sosyal çevrem genişdir bir daft punk fanı ve grubun her şarkısını özellikle eskileri ezbere bilen biri olarak iyi anlaşacağımızı umuyorum. :)

hoş geldin ;) forumdaki herkes gibi ben de Animeci ve Manga bağımlısıyım :ph34r: umarım forumda iyi vakit geçirirsin ^_^

Teşekkürler hoşbuldum ve memnun oldum zeynep ve bu arada bende ankaradayım tekrar teşekkürler bu arada.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.