Jump to content

Hepinize Merhaba Arkadaşlar :)

ecchi

Önerilen İletiler

tema konusunda acizim yardımlara açığım fakat temadan çok görsel ekleme yani temayı fazla oynatmadan arka görseli veya 0 dan görsel değiştirme yalnısıyım genelde bu arada tanıştığımıza memnun oldum eren ismin hoş bu arada bir snk fanı olarak sempatik geldi bana..

Bende Snk fanıyım :D tema konusunda istediğin zaman türkçeleştirilmesine falan yardım ederim
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

Hepinize merhaba arkadaşlar benim adım berke şuan kullandığım nickim ecchi eskiden forumlarda kpsharingan olarak gezinirdim. Kısaca bir kendimi tanıtmam gerekirse uzun zamandır program yazılım işleriy

Son zamanlarda bişeyler oluyo bana. :( . Sen de 2. anlamayan kişi oldun, neyse. Zaten benim Gintama fanlığımı nasıl gösterdiğimi biliyosun. Anlatmama gerek yok. B)

Anladım anladım :D

Bende Snk fanıyım :D tema konusunda istediğin zaman türkçeleştirilmesine falan yardım ederim

:) öyle bir durum olursa size tanışırım teşekkürler tekrardan bu arada bakmak isteyen arkadaşlar eski arşivden çıkan bir madara uchiha pixel art görseli buldum bakabilirler burdan :) http://forum.turkanime.tv/topic/6536-uchiha-madara-pixel-art-minecraft-ecchi/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle hoş geldin..Ben sosyal hayattan yorulan ve şimdi evinde dinlenen Asya ülkelerine ait ne varsa film, dizi, anime ve manga gibi etkinliklerle ilgilenen bir anneyim. -_-..Bence sen eğlenmeye değil de birazcık eğlendirmeye geldin.. :P.Aramıza katılmana memnun oldum.. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle hoş geldin..Ben sosyal hayattan yorulan ve şimdi evinde dinlenen Asya ülkelerine ait ne varsa film, dizi, anime ve manga gibi etkinliklerle ilgilenen bir anneyim. -_-..Bence sen eğlenmeye değil de birazcık eğlendirmeye geldin.. :P.Aramıza katılmana memnun oldum.. :P

Hoşbuldum ve memnun oldum Suna Hanım öncelikle şunu söylemek isterim özellikle mesajınızda belirttiğiniz anne kısmı beni çok etkiledi çünkü biz artık alıştık böyle şeylere daha sıra arkadaşımın anime yada manga dediğimde ağzı açık kalıp bana bön bön bakması veya bir başkasının çizgi film zannetmesi gibi şeylere alıştık biz ama bir annenin farklı kültürlerle ilgilenmesi anime manga gibi konulara yönelmesi gerçekten nasıl anlatılır bilemiyorum ve sizi tebrik ediyorum gerçekten çok şans /lı /lar - evla /tlar /dınız böyle bir anneye sahip oldukları için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim sayemde onlarda izliyor ve çok seviyorlar...Teşekkür ederim gerçekten de, benim gibi bir anne :Pzor bulunur... Çevremde ki her kes de biliyor anime izlediğimi... -_- Çocuklarımın arkadaşları ve sitedeki arkadaşlarım :Dda aynı senin söylediklerini yazıyor....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.