Jump to content

Sizi en çok şaşırtan Anime Sahnesi (Spoiler İçerir)

Misafir ShadowWolf

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 74
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Beni en çok şaşırtan anime sahnesi School Days animesinin sonunda yaşananlar resmen şok bir bitiş oldu ben saece ağzımı açıp öylece bakakaldım diyebilirim... :-\

Akame ga Kill animesinde Esdeath'in ; Tatsumi'nin cesedine sarılarak kendini buz gücüyle dondurup intihar etmesi ve Leone'nin ara sokakta gülümseyerek aniden ölmesi.   Naruto Shippuden animesinde (dah

Ben bu sahnede Hayır!!!! Nejiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! Diye bağırdım  -_- 

• 4 hafta sonra...

Naruto: Baruto the Movie'de Naruto ölüyormuş galiba, izlemedim ama öyle duydum. Gerçekse, cidden şok oldum ._. Değilse,bir kaç şey yazacağım sanırım. Sıralama yok kararsız kaldığım için :D

- School Days'te o masum mu masum Makato'nun, komboya bağlaması 7 farklı kızla yatması yeterince şaşırtıcı bir olaydı, spoiler yememiş olsaydım finalde hem şaşırır hem hak ettin sevinci yaşardım. Gerçi şaşırmadım ama hak ettin sevincini yaşadım ^^ 

- Code Geass...R2 finali. Anlatılmaz yaşanır, All Hail Lelouch.

- Hellsing Ultimate, Alucard'ın güneşe bakarak yavaşça ölmesi, ve sonunda güneşi o kadar zamandan sonra görerek ölmesi bayağı şaşırtıcıydı.[sonra geri geldi ama şoka soktu yani ._.]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.