Jump to content

Uchiha Madara Pixel Art [minecraft] - ecchi

ecchi

Önerilen İletiler

Hepinize tekrardan merhaba arkadaşlar aranıza daha yeni katıldım ama foruma ısındığıma inanıyorum öylesine görsek arşivimde gezerken eskiden minecraftta arkadaşlarla server kurup yaptığımız bu çalışmayı buldum.İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum sonuçta eski bir çalışma.

Narutodan Uchiha Madara :)

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne kadar vakit ayırdınız buna :D oyunu bilmiyorum pek süre bakımından ama baya sürmüş olmalı insan üşenir...Mugen tarzı oyunlardaki Madaraya benzemiş...güzel olmuş...

Aslında vakit ayırdık gerçekten tabi vakit bolluğundan olabilir :) teşekkürler yorumun için böyle görsel olarak ne kadar basit dursada veyahut küçük gözüksede yanına gelince insan bir göktelene aşağıdan bakarmış gibi hissediyor :) ama ortaya çıkan şey insanı gülümsetiyor teşekkürler tekrardan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eskiden çocuklarımın bakıcısı vardı ..Kanaviçe işlerdi,görmüşsünüzdür belki aynı ona benzettim...Bayağı sabır isteyen bir iş gibi geldi...Anladığım kadarı ile...Ellerinize sağlık.güzel olmuş.. :)

Cool B)

Oyunu bilmesemde çok vakit aldığı belli oluyor. Ellerinize sağlık gerçekten de...

Gerçekten zaman ve sabır isteyen bir iş sonuç olarak oyun içindede olsa şekli inşa ederken her noktaya dikkat etmeniz lazım bir küp yalnış konursa bütün şekil bozulur. :) Değerli yorumlarınız için teşekkürler daha önce söylemiştim aynı zamanda animede çiziyorum çizimlerimi atsammı bilemedim sizce atıyımmı :).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten zaman ve sabır isteyen bir iş sonuç olarak oyun içindede olsa şekli inşa ederken her noktaya dikkat etmeniz lazım bir küp yalnış konursa bütün şekil bozulur. :) Değerli yorumlarınız için teşekkürler daha önce söylemiştim aynı zamanda animede çiziyorum çizimlerimi atsammı bilemedim sizce atıyımmı :).

Açıkçası merakla bekliyorum :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.