Jump to content

Üye Albümü

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kezzap yemiş yüzüne :o :o Bu da benim skype taki en son profil resmim :)

Evet arkadaşlar buraya sitenin üyelerini iyi tanımak adına resimlerinizi koyabilirsiniz bakarsınız yolda giderken birbirimizi tanıyabiliriz  :D

Şu kız haftada bir pc başına geçiyor. İnsaf be. :( Ben isterim de en son bu teklif geldiğinde beni istememiştiniz. :( Alın size konuyu topluyorum. Bu da benim telefonda eğlenirken çektiğim bir fot

Posted Images

Evet içimden geldi 3 tane birden fotoğraf atıcam alın buyrun

http://m1310.hizlire.../1g/9/tf7qv.jpg

http://m1310.hizlire.../1g/9/tf7pl.jpg

http://t1310.hizlire.../1g/9/tf7q4.jpg maksat arkadaş ifşa olmasın o sırada kendime de yaptım zevkli oldu

Görkem yakışıklı çocuk ya maşallah tü tü tü pu. :ph34r:

Bi ara baktım muhabbet var hızlı geçtim arada kaçırdığım var mı bilmiyorum. :D

Resmi ekleyen

Abimle gezerken yolda adam gibi fotoğrafın yok dedi pek fotojenik değilimdir ama mekan daha iyi bir olaydı iyi olacaktı ama sanırım hayatımda boyunca çekildiğim en iyi fotoğraf bu pek fotoğraf çekilmesini bilmem birde 13 yaşında burnumu kırdığımamın etkiside var 18 yaşından sonra ameliyat var ilk ameliyatım oluak tırsıyorum biraz hastaneyi sevmemde...az kaldı rahat nefes almaya...attım ulen hadi bakalım 1.5 sene öneki resim yada onun gibi bişe...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=17JPzX0T0P4

şarkıda verecem demiştim az önceki:D

Profil resmindeki gibi biri çıktın ya. Cool olmuş. B)

Bu muydu arkadaşım Skype da beni rahatsız ettiğin foto Güzel değilimmiş falan dayaklık bu kız Gayet güzelsin kızım işde boy pos endam+Sarı saç

( Fazla iltifat edemiyorum Sonradan boğazlayan olabilir )

Dimi ya gül gibi kız daha ne istiyo ki ? Accık özgüven lazım. -_-

Zaten senden baska kimse gormedi photolarimi

Ben de görmek istiyorum. :D

Güzele güzel demem güzel benim olmadıkça diye saçma bi sözle girsem mi acaba konuya yada girmeyim yanlış anlayan üyeler olabilir ve onlarda ellerinde sopayla bana dalabilir

ps:2 gün boş bırakmaya gelmiyor forum muhabbetlere bak

Kayaya günlerce "Nasıl yani favori manken de mi söylemeyeceksin yanii :'(" diye ağladığımı bilirim. Ne insanlar var arkadaş. <_<

Not: Kahrolsun fazla ifade atmamıza izin vermeyen saçma forum zımbırtısı. :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:P Zaten senden baska kimse gormedi photolarimi

Forum Chatinde fotonu atmışdın Yavyummm :D Ben iyi hatılıyorum valla bak :D
Sakin ol Ezgi :D Yemin ediyorum bilerek Post kas daha rahat olurdu :D

Ps: Seni görmek güzeldi bu arada Ezgi :D senin fotoda güzeldi,azcık şu Melteme biraz özgüveni pompalamak lazım miss gibi gız işde -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forum Chatinde fotonu atmışdın Yavyummm :D Ben iyi hatılıyorum valla bak :D

Sakin ol Ezgi :D Yemin ediyorum bilerek Post kas daha rahat olurdu :D

Ps: Seni görmek güzeldi bu arada Ezgi :D senin fotoda güzeldi,azcık şu Melteme biraz özgüveni pompalamak lazım miss gibi gız işde -_-

Ne ya ? Napıyım toplu hallediyorum işleri :D

Seni görmek de güzeldi. Arada selam ver de konuşak lan. Seni skype civarlarında görsem yazıcam da.. :(

Teşekkürler foto yorumu için bu arada. :D Sen de gayet sempatik bir insansın cınım. Evlenelim mi ? :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne ya ? Napıyım toplu hallediyorum işleri :D

Seni görmek de güzeldi. Arada selam ver de konuşak lan. Seni skype civarlarında görsem yazıcam da.. :(

Teşekkürler foto yorumu için bu arada. :D Sen de gayet sempatik bir insansın cınım. Evlenelim mi ? :ph34r:

İyi bakalım.Arada Skype dayımda hani Hiii demiyorum valla :D Müsait olmazsın falan :ph34r:

PS: Yok canım sağol Üstüme Kuma almak gibi huylarım yok :D Şimdilik biri yetiyor ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi bakalım.Arada Skype dayımda hani Hiii demiyorum valla :D Müsait olmazsın falan :ph34r:

PS: Yok canım sağol Üstüme Kuma almak gibi huylarım yok :D Şimdilik biri yetiyor ^_^

Bebeğim sana kapımız açık ya gel iki muhabbet edelim. asvbasd

Ay ben de seni istemiyom ben Seherle Emel'i alacağım zaten sana mı kaldım be. B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Şimdilik" demiş bide kimseler duymasın :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bebeğim sana kapımız açık ya gel iki muhabbet edelim. asvbasd

Ay ben de seni istemiyom ben Seherle Emel'i alacağım zaten sana mı kaldım be.

Edelim ayıpsın her zaman B)

Heee teklifi et sonra laf attt :ph34r: Tabi tabi tabiiii ^_^ Aslında gel sen Emelle bizim çocuğuz ol :ph34r: İyi olur beaa :D

"Şimdilik" demiş bide kimseler duymasın :ph34r:

Sende en olmadık zamanda olmadık şeyle bitiver <_< <_<O okusa anlardı demek istediği mi
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öhöhöhöhöhöhöhhömmmm

Konunun içine etmişsiniz konuyu dağıtmayın uleeeennnn

Kötü huylu admin mod on

Şu kız haftada bir pc başına geçiyor. İnsaf be. :(

Edelim ayıpsın her zaman

Heee teklifi et sonra laf attt Tabi tabi tabiiii Aslında gel sen Emelle bizim çocuğuz ol İyi olur beaa

Sende en olmadık zamanda olmadık şeyle bitiver <_<O okusa anlardı demek istediği mi

Ben isterim de en son bu teklif geldiğinde beni istememiştiniz. :(

Alın size konuyu topluyorum. Bu da benim telefonda eğlenirken çektiğim bir fotoğraf. :D

Resmi ekleyen

Kabarık saçlarımla ön kamerada bir harikayım dostum. :D

PS: Bu kızın neden tek gözü yok :( İnanılmaz Aile'de böyle bi kız vardı ona hep özenmişimdir. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.