Jump to content

Üye Albümü

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kezzap yemiş yüzüne :o :o Bu da benim skype taki en son profil resmim :)

Evet arkadaşlar buraya sitenin üyelerini iyi tanımak adına resimlerinizi koyabilirsiniz bakarsınız yolda giderken birbirimizi tanıyabiliriz  :D

Şu kız haftada bir pc başına geçiyor. İnsaf be. :( Ben isterim de en son bu teklif geldiğinde beni istememiştiniz. :( Alın size konuyu topluyorum. Bu da benim telefonda eğlenirken çektiğim bir fot

Posted Images

Sarışınsa Naruto'dur o kesin. Ayrıca kurdu gönderende büyük ihtimalle Pain'dir. :D Ne diyelim Hayırdır inşallah. :D

Sen.. Hayırsııız. :angry:

üzerine alınacağını biliyordum :D ama sen dişinin kovuğuna gitmezsin bir kurdun :D

Yav he he. Ayrıca üzerime alınmadım. Ben sadece kimsenin verilmemesi taraftarıyım. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bayanlar veeee baylar, karşınızda börtik:

börtik çok sevdiğim rahmetli kuşum o.o

Resmi ekleyen

Açıkcası resim koymayı düşünüyordum ancak şöyle bi' konuya göz attım neredeyse kimse paylaşmamış, cesaret etmiyorum hıh.

Bende bi ara düşündüm ama aynı nedenden vazgeçtim :D gerçi koyarsamda küçüklük resmimi koyarım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende bi ara düşündüm ama aynı nedenden vazgeçtim :D gerçi koyarsamda küçüklük resmimi koyarım :D

Evet, bu konuda iki kişi daha fotoğraf paylaşırsa ben de paylaşacağım. Hadi bakalım :lol:

21 yıllık hayatımda ilk defa kendini özgüven fakiri bir korkak olarak tanımlayan, açıksözlü ve kendini bilen insanlarla karşılaşıyorum ahaha

Memleketler nere ? :lol: :lol:

Açıkcası, birbirine zıt olan bir çok kavramı aynı anda kullandığın için hepsi birbirini götürüyor gibi bi' durum :huh:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet, bu konuda iki kişi daha fotoğraf paylaşırsa ben de paylaşacağım. Hadi bakalım :lol:/>

Açıkcası, birbirine zıt olan bir çok kavramı aynı anda kullandığın için hepsi birbirini götürüyor gibi bi' durum :huh:/>

Aynî fikirdeyim 2 kişi daha koyarsa koyarım ama senden sonra :D

Bazı şeylere cesaret etmemekte iyidir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.