Jump to content
Türk Anime TV Forum
Ridwald

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Önerilen İletiler

Paros no Ken kalan son 2 cildini de okuyup tamamladım. Bolca shoujo klişesi olsa da eskilerin havasından mıdır suyundan mıdır bilmem zevkle okudum. Çizimler tabiki on numara. Berubara tarzı 😉 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kimi ni Todoke 71-78.

Vay be. Eskiden okurken 9 puanlık bir etki bırakan hatta zaman zaman 10'u zorlayan seri şimdi en fazla 7 puanlık bir etki bırakıyor o da çizimler sayesinde.

Spoiler

Kento. Bu serideki favorim muhtemelen sensin. Ama başına kocaman bir RAĞMEN koyuyorum. Tüm bu davranışlarına RAĞMEN sevdiğim bir karaktersin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Komi-san wa, Comyushou desu. ilk 13 bölüm. Sevimli sakar şapşik bir manga. Bazı eksi yanları olsa da göz ardı edilebilir. Yalnız;

Spoiler

Keşke Osana Najimi kız olsaymış. Osana Najimi dediğimiz, 5000000 arkadaşı olan iletişim yetenekleri master düzeyde süper sosyal bir canlı. Hatta Osana Najimi no osananajimi diye bir olay var ki ben bile geçmişte Osana Najimi diye biriyle tanıştım mı diye düşünmedim değil. Gerçi keşke dedim ama cinsiyeti halen netleşmiş değil. Lütfen kız ol Najimi!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir Pelin
Pumpkin night, 14. bölümde kaldım. Çünkü neden ? Çünkü çeviri yoktu. Bulamadım. 

Ayrıca birisi lütfen şu başlığı düzenlesin "bu gün" nedir.. kimse düzeltmeye yeltenmemiş ;-; 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Prince of Silk and Thorn 14-23. Yorumlarda gidişatın yavaşlığından şikayet eden sabırsız yorumlar azımsanmayacak sayıda olsa da bence harika bir seri. Karakter, çizim, romantizm ve diyalog kalitesi tatmin edici.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bleach 654-686

Sonlara doğru sıkılıp bıraktığımı hatırlıyorum, haftalık takip ederken geçen hafta nolduydu yaw diyip kayboluyorduk çünkü.

Son 2-3 volüme bir daha bakayım dedim. Okumuşum meğersem. Bir daha okudum, gene beğenmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş