Jump to content

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Ridwald

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 917
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

naruto 1-2  :D izledikten sonra farkları görmek istiyorum :D

Noblesse 253.sayıya kadar geldim.Animesi gibi mangası da  efsane.

Warehouse diye bir yaoi mangaya başladım şuan bakalım.

Berserk 307-337

Sonunda güncele geldik rahatladık derken sabah uyanıp da yeni bölümü arayınca bıraktığı boşluk hissini daha iyi fark ettim. Miura-sensei de tam yerinde ara vermiş.

Şimdilik özellikle merak ettiğim iki şey var. Biri, son sayılardaki çizimler düşünüldüğünde acaba elf adası nasıl tasvir edilecek bir de Rickert kendine nasıl bir yol çizecek. Malum olaydan sonra epey ilgi odağı oldu rest çektiği düşünülünce Falconia'dan ayrılma ihtimali bile var ama Erika da olduğu için bu ihtimal biraz düşük görünüyor. Öte yandan Luca ve diğer kızlar ikisinin Guts ile bağlantısı olduğunu anlamışlardır muhtemelen oradan bir şeyler çıkabilir. Deniz yolculuğu ve Falconia bir yana daha Skull Knight'ın geçmişini görmedik Void ile aralarında neler geçti Guts - Griffith ilşkisine benzer bir ilişki sanırsam bir de Flora'nın bu geçmişte etkin bir rolü var mı? Slan gerçekten öldü mü? Daha bir yığın gizem. Bundan sonra her ay düzenli çıksa bile bitmesi rahat 10 sene alır gibime geliyor neyse neyse.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güncel yazdıklarım okuduğum yerin güncelidir. Türkçesi var mı yok mu bilmiyorum. Siz bakarsınız merak ederseniz ona da ^_^

Red Storm 1-Güncel(70)

Doulou Dalu Güncel bölümünü

Shen Yin Wang Zuo 1-14(Güncel)

Diğer mangalara da göz attım gerçi ama severek okuduklarım bunlar. Üçü de manhwa galiba...

Haa ayrıca öneri için buralara bakan olursa. Soul Cartel de okunmalı bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Horimiya 40.bölüme kadar geldim  ^_^ Konusu itibariyle klasik liseli aşıklar hikayesinden farklı olmasıyla daha okumaya başlamadan +1 puanı benden almıştır. Ama sonra sonra maalesef bazı klişeleri mangada gördük. Ağır ilerliyor ama slice of life türünü seven benim gibi biri için bu can sıkıcı bir durum değil. Yan karakterlerde hikayeyi güçlendiriyor. Merak ve heyecan unsuru çok yüksek değil ama okumaya başladıktan sonra devam etmek istiyorsunuz. Nasıl bitecek açıkçası merak ediyorum. Çünkü belli bir olay örgüsü olmadığı için sonunu öngöremiyorsunuz. Bekleyip öğreneceğiz  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.