Jump to content

Müzik hayatınızda nasıl bir yere sahip?

OverLord

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Müzik konusunda sadece bir dinleyiciyim :D Söylemeyide çok severim, hatta sesimin güzel olduğunuda düşünüyorumda ben en çok dinlemekten zevk alıyorum. Özellikle rock müzik. Classic rock, indie rock, a

Müziğe herhangi bir katkım yok maalesef :( ama müziğin bana çok katkısı var... :lol: Hemen her türlü müziği dinlerim.. Yeter ki kaliteli olsun :D Ama şunu itiraf etmeliyim. Buraya bir kısmını FF ola

Öncelikle, keman ve piyano çalmaya başlayalı 4 ay civarı oldu. Enstrüman çalmaya çok önem veriyorum, özellikle de ne zaman bir animeyi bitirsem hemen gidip piyanonun başında öğrenmeyi çok seviyorum.  

• 4 hafta sonra...

ben daha çok klasik müzik dinlerim bi de animelerin müzikleri tabi:D amatör olanların çoğu güzel ama bi süre sonra kayıplarda olduğu için gereksiz.kulağa hoş gelen ne varsa dinlenmeli =)  ayrıca amatör olarakda keman çalıyorum :) ahahaha reklam yaptım yav kötüyüm heee

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Müzik hayatıma sahip :)

Amatör bir durumdayım. Ama çok ilgileniyorum.

Açıkçası Elektro Gitarım var fakat çalmasını becerebildiğim bir kaç şarkı var o kadar. Temel bir ders almak istemediğimden dolayı böyle yavaş ve geri kalmış gibi duruyorum ama bakalım öğrenicez tek başımıza :)

Rock-Metal-Grunge-Punk gibi türleri dinliyorum.Ama genelde müzik listemi kaplayan o güzel eşsiz şarkılar tabiki de The Doors'a-The Beatles'a-The Animals'a-The Rolling Stones'a- Deep Purple'a ve Pink Floyd gibi gruplara aittir.

Sevdiğim müzikler açıkçası 1935 yıllarında Lead Belly'nin yaptığı Country müzikler gibiydi ilk başlarda sonra 1960'ların Physcadelic Rock'ı oldu :)

Yeri geldimi tabi güzel güzel klasik müzikte dinlerim hele ki Ludwig Van benim için ölümsüzdür.. (:

Johann Sebastian Bach'ıda es geçmeyelim (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Genelde House , RnB dinlerim Professional olarak ilgilenmeye çalışırım fakat Mesleğinden ötürü bir çok albüme sahip olmam gerekli hem bunların bulunması sizin ne kadar geniş birisi olduğunuzu gösterir hemde bir çok kişiye satarak para kazanabilirsiniz. Elimde 2,5TB Müzik var toplam fakat benim için önemli olanı bi 2010-2011 RnB olanları bunları kullanıyorum onlarda bi 500MB falan yetiyor zaten maksat bulunması hem insan müziklerden sıkılmıyor pek çok tarz bulunmakta (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.