Jump to content

Favori Anime Müzigin ?

XSuty

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 274
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Daha iyisi yok var diyen varsa gelsin :D

Bi ara sabah bu müziği alarm olarak kurmuştum..

Riyu Kosaka - Danzai no Hana (Claymore ending) Dango Daikazoku - Chiisana Tenohira (Clannad soundtrackleri) My Soul, Your Beats! - Brave Song (Angel Beats! opening ve endingleri) Girls Dead Monster

dakika 1:29'dan sonra cenazemi kaldırmaya gelin çünkü diken diken olan tüylerim bana saplanıp acıdan hareketsiz bırakıcak ve kendi gözyaşımda boğulmuş olacağım

https://www.youtube.com/watch?v=ZL8BVeTHgnk

bunu dinlerken ise çok soğuk bir kış gecesi terkedilmiş bir şehirde, yıldızlara bakarak ve düşüncelere dalarak yürüyormuşum gibi.

bunu sormayın bunun bende çok ayrı bir etkisi var, dinlediğim anda hafızam aylar öncesinde bir sınır noktasındaki his ve anılarla doluyor, gerçeklik ve anime birbirine karışıyor. Sonuç: tatlı bir hüzün.

bu ise animenin kilit noktasıdır, herşeyi değiştirici bir etki bırakan sahnenin şarkısıdır.

bununda zihnimde yarattığı etki: bir konu hakkında, zor bi durumda, ne kadar imkansız gözükse de, ne kadar küçük olursa olsun her zaman bi umudunuz olsun, asla yitirmeyin... gibi bişey.

Bunların haricinde Clannad, Shingeki no Kyojin, Death Note ve High School DxD müzikleri var ama neredeyse hepsi güzel olduğu için tek tek yorum yapılabilecek tarzda değil o yüzden onları yazamayacağım.

Sadece DxD nin en iyi müziklerinin olduğu videoyu koyuyorum ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.