Jump to content

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Dragon

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 332
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Percy Jakson Ve Olimposlular ciddiyim soluksuz okuduğum süper bir kitap

Özellikle şu kitap diyemem. Bana göre hepsi ayrı ayrı özel.  Bana bir şeyler katan her kitap benim için önemlidir.

Dersini çalışanları, kitap okuyanları inek sananların zerre kadar aklı yok.Kitap okumanın o kadar faydası var ki, mesela ben paragraf sorularına hiç çalışmıyorum...Kitap ufkunu geliştirir insanın.Sana

Posted Images

En çok sevdiğim şu kitap diyemem okuduğum her kitap çok değerlidir ve ben çok sevmişimdir.Benim açımdan kitap okumak bir yaşam tarzıdır olaylara bakış açınızı değiştirir gerçekleri ve yalanları anlamanızı sağlar insanı farklı bir diyara çeker.Sevmeyenler de vardır olabilir.Benim okumama saygı duyan herkezin okumayışına saygım vardır.Kişisel gelişim  için kitap okumak faydalı olabilir fakat gelişim için farklı şeylerde vardır illaki kitap okumak şart değildir ama kitap okumayan insanların mizahlarını anlamam pek yani çok geride kalmışlar gibi hissediyorum.Son olarakta okumak sadece romanlardan ibaret değildir,İnsanın ilgi duyduğu bir konu hakkındaki yazılar, dergiler,belgeler,makaleler de okumanın içerisine girer.Okumayı sevmiyorum derken tekrar düşünün hiç bir şey okumazsanız ders kitaplarınızı okuyorsunuz,yazdıklarınızı okuyorsunuz değil mi? Bunlarda okumaya örnektir.Elbette ki kitap okumayanlar acınacak halde değildir kimse kitap okumuyor diye kimseya acımaz bence ama okumayanlar, okuyanların kendilerini acınacak halde düşündüklerini sanıyorlarsa yanılıyorlar.Tabiki kitap okunmasını tavsiye ederim ama okumuyor diyede kimseye bir şey diyemem bu bireysel bir şeydir.

Gerçekten güzel açıklamışsın :D  Kitap okumayı sevmeyen animeseverler çizgi roman okuyabilirler tabi bu bir öneri :)Bir süre sonra okumak zevkli geliyor bu da benim gözlemim.En sevdiğim kitaba gelecek olursam Trevanian-Şibumi dir.Gerçekten sıradışı ve güzel bir eser.Sadece kitap değil yazarı da sıradışı ve gizemli :)Okumak isteyenlere tavsiye ederim...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.