Jump to content

En sevdiğiniz Müzik türü, Grup ve şarkıcı hangileridir?

OverLord

Önerilen İletiler

• 4 ay sonra...
  • Yanıtlar 128
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En sevdiğiniz Müzik türü ve ya şarkıcı hangisidir?

rock .Çok az pop. Bayan şarkıları sevmem.Sana ölürüm seninle ölürüm aşkım bebeğim vs . gibi şarkılarıda sevmem. Hoptik hoptik olucak ama apaçi,techno disco vs olmicak. Çok seçiciymdir : P HardRock H

Her türlü dinlerim ya müzik güzel olduktan sonra.. 8) Ama favori grubum Muse. Sevdiğim sanatçı da Nana Mizuki..

Her tür müziği dinlerim, ama vazgeçilmez dersem rock olur. Ki böyle soft olanlar daha çok hoşuma gidiyor. Hani akustik falan. Ki hard rock oldu mu da kafa sallaması eğlenceli olur. Fakat dinlemediğim bir müzik türü varsa o da Emo rap tarzıdır, hani lil peep, xxxtentaction (doğru mu yazdım bilmiyorum) falan. Sözleri ve söyleniş tarzı samimi gelmiyor bana.

Grup olarak Metallica der geçerim. Efsanelerin efsanesi. Şarkıcı ise... bir sürü kişi var. Şu an sesine kurban diyebileceğim biri varsa o da başka bir efsane olan Johnny Cash’dir. Adamın her şarkısı güzel, kabullenelim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Kafama tuğla düştü ve müzik zevkim değişti. Artık jazz,soul,blues gibim Siyahi kökenli müzikler dinliyorum. Daha sonra orkestra müzikleri. Ayrıca tam bir Anatolian psychedelic hayranıyımdır. Favori gruplarım Khruangbin, Altın Gün,Yanni,Low(saydığım türlerden farklı özel bir grup :) ) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Bende her telden var. Özellikle şu sıra J-popa sarmış bulunmaktayım.

Genel hatlarıyla; Anadolu Rock, J-Pop, Japon&Kore slow, elektronik muzik, Türkçe Pop 2000 altı, Yabancı Slow.

Var bayağı sadece sevmedigim Amerikan Rap, Rap'den pek hoşlanmıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Türkçe olarak net 80'ler - 90'lar pop.

Yabancı olarak kulağa güzel gelen her şey (slow ağırlıklı) ama yine 2000'lerden kopamıyorum. Britney, Shakira, Avril Lavigne gibi old takım favorilerimdir. (Yalnız forumda en son 2020'de aktif olmuş bu kısım baya geciktim.) Ayrıca Çince, Japonca ve Korece müzikler de dahil her şey. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.