Jump to content

Naruto Shippuuden Ekim Programı

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

Hikaye Ekim’de de devam ediyor.

Naruto Shippuuden‘in Ekim ayı programı açıklandı. Doldurma bölüm (filler) olmadan devam edecek anime serisinde 17 Ekim’de yeni bölüm yayınlanmayacak.

Resmi ekleyen

Spoiler: Manganın 577 – 584. bölümlerini kapsayacağı tahmin edilen Ekim ayında Sasuke ve Itachi kardeşler bir araya gelip Kabuto ile karşılaşacak. Bu kısım özellikle animede Ekim ayına ayarlanmış; çünkü 22 Ekim’de konsollara çıkacak olan Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burstde bu içerikle beraber geliyor.

Ayrıca animenin 333. bölümüyle birlikte yeni açılış (Nogizaka46) ve kapanış (Akihisa Kondo) gelecek.

Ekim Ayı Bölüm Listesi

3 Ekim: Naruto Shippuden 333 – Edo Tensei’s Risk

10 Ekim: Naruto Shippuden Episode 334 – Sibling Tag Team

17 Ekim: Bölüm yok

24 Ekim: Naruto Shippuden 335 – Everyone’s Leaf

31 Ekim: Naruto Shippuden 336 – Kabuto Yakushi

Bölüm isimlerinde Viz Media tarafından bazı değişiklikler yapılabilir. Sizce doldurma bölümler ne zaman başlar?

Kaynak: http://www.animefantastica.com/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk böyle uzun anime izlediğimde(bleach) konu dışı bölümler olurdu...Tabi ben kendimi öyle kaptırıyordum ki ne olduğunu anlamadan konuya giriyordu...Bir süre konu devam ediyor falan....Sonradan öğrendim bunlar fill imiş...Öylede olsa ben onları sizlere sıkıcı da gelse severek izliyorum...Belkide mangaka bunları hazırlarken yeni fikirler üretiyordur...Kolay değil böyle güzel seriler çıkarmak...Bilgilendirme için arigatou. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.