Jump to content

Animelerdeki En Güzel Mekanlar

ame

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet arkadaşlar konu saçma mı oldu bilmiyorum ama aklıma böyle bir şey geldi dsgsdfsdf Sıralama olarak değil de aklıma gelenleri yazıyorum ^_^ Hoshi wo Ou Kodomo SAO Howl's Moving Ca

Güzel ve ilginç bir konu olmuş teşekkürler ama bana göre en güzel yerlerden biri olan valley of end'i unutmuşsun :D

nagi no asukara        

Posted Images

• Forum Admin

orada da mı var..... naze, nazeeee, nanda :lol: bütün animelerde oluyor, ama naruto'da daha abartılı giibi :D

yorum yok :ph34r:

o konuya hiç girme beni taşlarlar burda :ph34r:

Natsuyuki Rendezvous aslında çok güzel sahneleri var ama bunu bulabildim

kendim yapmaya üşeniyorum :ph34r:

Resmi ekleyen

yine pembeee <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Resim net değil ama çok hoş

Trinity Blood da İstanbul :)

Resmi ekleyen

Bir de sakura ağacı temalı ya da şöyle söyleyeyim sakura ağacına mistik anlam yükleyen anime ararsanız xxxHolic ve Tsubasa Resovioir (doğru yazmışımdır umarım :D ) öneririm. Gerçekten müthiş sakura ağacı çizimleri ve sahneleri var :)

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resim net değil ama çok hoş

Trinity Blood da İstanbul :)

Resmi ekleyen

Bir de sakura ağacı temalı ya da şöyle söyleyeyim sakura ağacına mistik anlam yükleyen anime ararsanız xxxHolic ve Tsubasa Resovioir (doğru yazmışımdır umarım :D ) öneririm. Gerçekten müthiş sakura ağacı çizimleri ve sahneleri var :)

Resmi ekleyen

xxxHolic'te bir bölümde dolunay-sake falan olayı vardı. Orası iyiydi sanki ama bulamadım bir türlü resmini :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

xxxHolic'te bir bölümde dolunay-sake falan olayı vardı. Orası iyiydi sanki ama bulamadım bir türlü resmini :(

Ben de bulamıyorum hele Watanuki nin Doumekinin dedesi ile konuştuğu bir sahne vardı. Sakura ağaçları yapraklarını döküyordu çohg hoştu :D

Ps : Sakura ağaçlarının çok hoş çizildiği bi anime daha geldi aklıma Hakuouki de güzel vardı:

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hafif karanlık böyle kasvetli mekan sevenlere gelsin :D Ergo proxy...gerçekten siyah tonları çok kullanan bir anime bunun yaratığı havadan olsa gerek izlerken biraz gergin izliyorsunuz yada böyle hafif bişe bir kasvetiniz oluyor...

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

dün shigurui'yi yazdığımda, ergo proxy'de geldi aklıma ama ben en iyisinin shigurui olduğunu düşündüğüm için onu yazdım ;)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.