Jump to content

İlk Anime Çizimlerim Tek Başlık - ecchi

ecchi

Önerilen İletiler

Anime çizmeyide izlemek kadar çok seviyorum ama genelde ya bir resimden özenip ona yakın yada tamamen soyut resimler çiziyorum öncelikle belirtmek isterim arkadaşlar 3 numarılı resim ilk anime resmimdir o yüzden detay fazla yoktur ve sanki kömür tozu dökülmüş gibi bir görüntü vardır onun kusuruna bakmayın ilk zamanlar işte :) ancak dersler olduğundan sadece haftasonları ve diğer tatil günlerinde zaman ayırabiliyorum neyse çok sıkmıyayım resimlere geçiyim. :)

Aksesuarlı Genç Kız Çizimim + Renklendirme Çalışması

Resmi ekleyen

İlk Chibi Çalışmam Kızgın Chibi :) (biraz sakuranın içsesini anımsatıyor :))

Resmi ekleyen

Ergenliğe yeni girmiş kız çizimim :) (malesef ilk çalışma olduğundan detay yok fazla)

Resmi ekleyen

Değişik duygular içeren farklı türlerde göz denemelerim

Resmi ekleyen

Şimdilik bu kadar arkadaşlar konuyu fanart'a açma sebebim daha çok kullanıcıya ulaşması sonuçta bende bir anime fanıyım buda benim art'ım :) iyi kötü tüm yorumlarınızı bekliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iyiymiş :) ama en güzelide 3. olmuş :D

Teşekkürler :)

Ergenliğe yeni girmiş kız çizimi tanımda yaratıcılık :D :D :D Hepsi güzel hepsi hepsi :)

Evet yaratıcı olduğum doğrudur çoğu konuda en azından :) yorumun için teşekkürler beğenmene sevindim. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o genç kız çizimi baan bir ni hatırlatıyo ama kimi la :P chibi sakuranın kızıgn haline bezememiş bence :) gözler +1 bide ban göre hepsiin reklendirerek çiz :)

Teşekkürler :) yorumun için sakuranın kızgın hali değil bu arada sakura kızınca arkada çıkanı diyorum :)

ecchi diyince bende ecchi çizimler zannettim meğerse adamın nicki ecchiymiş :lol: bu arada güzel çizimler eline sağlık

:D ecchileri koysam dayanamazsınız bence :D yok şuan için çizmiyorum sadece seyir bu arada saol yorum için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baya iyiymiş gerçekten.En çokta göz çizimleri hoşuma gitti. Göz çizimlerini hiç bir zaman doğru düzgün çizemedim :D Çok başarılı bir tanım :lol:

Ellerine sağlık. ^_^

:D teşekkür ederim yorumun için beğenmene sevindim tekrar başlamayı düşünüyorum şöyle bir kaç fan art adam gibi üzerinde durarak :)

Çok güzel olmuş hepsi özellikle gözlere bayıldım. Ellerine sağlık ^_^

Şöyle güzel çizenleri fena halde kıskanıyorum ve yorumu yazarken de olabildiğince kısa kesmeye çalışıyorum. Haksızlık ama :(

Teşekkürler yorumun için beğenmenede sevindim spoiler'e gelirsek :) gerçekten kıskanılcak bir şey yok bende bu işe çoğu kişi gibi canım sıkıldığı için başladım ve öyle aman aman çizim yeteneğimde yok ayrıca çok zaman ayırmaktan herhangi bir şeye sıkılırım sadece biraz kafayı topla eline kalemi al gerisi hayal gücüne göre kendiliğinden geliyor.. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.