Jump to content

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

OverLord

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim ki Code Geass. Code Geass izledikten sonra garip garip hareketler yapmaya başladım. Arkadaşlarımın söylediğine göre kendi kendime garip şeyler söylüyormuşum. :wub:

benim de Code Geass sanırım. gerçek olmasını istesem de sosyalist ütopyanın ne olursa olsun gerçekleşmeyeceğini, belli bir kesimin(gelişmiş devletler) rahat yaşaması için diğer kesimin(afrika & gü

Her gün buraya bir yerlere yazdığım iki anime var arkadaş : Birisi Claymore Diğeri GTO Karakter olarak da Onizuka Eikichi, Uzumaki Naruto ve Ulquiorra... Naruto resmen evrimleşti biz birlikte büyüd

Posted Images

• 2 hafta sonra...

Clannad serisi. Ne kadar ağladığımı bilmiyorum...

Aynen bencede clannad ama son serinin son bölümleri çok etkileyici. bir animenin beni bukadar ağlata bileceğini düşünmezdim ..

Mangaka sına acayip sinirlenmiştim bir insanın başına bukadar arka arkaya kötü şeyler gelir mi dedirtiyor anime. sonu mutluda olsa bu animeyi 2 hafta aklımdan cıkaramamıştım sanki gerçeklikte yaşıyorlarcasına onlar için endişeleniyodum :) mutlu son verildi ama acaba ilerde şu olur mu ya şu olursa diye geçiştirim spoiler vermeden. cogu kişiyle bu anime hakkında konuştum bazıları dramasının abartı olduğunu düşünüyor .. Animelerde doga üst güc veya büyü türündeki animeler sanki abartı ve hayal ürünü değilmi. animeler zaten başlı başına herşeyin abartıldığı mangaka ların gerçeklikteki beklentilerinin ( hayallerinin ) yansıması değilmi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen bencede clannad ama son serinin son bölümleri çok etkileyici. bir animenin beni bukadar ağlata bileceğini düşünmezdim ..
Mangaka sına acayip sinirlenmiştim bir insanın başına bukadar arka arkaya kötü şeyler gelir mi dedirtiyor anime. sonu mutluda olsa bu animeyi 2 hafta aklımdan cıkaramamıştım sanki gerçeklikte yaşıyorlarcasına onlar için endişeleniyodum  :) mutlu son verildi ama acaba ilerde şu olur mu ya şu olursa diye geçiştirim spoiler vermeden. cogu kişiyle bu anime hakkında konuştum bazıları dramasının abartı olduğunu düşünüyor .. Animelerde doga üst güc veya büyü türündeki animeler sanki abartı ve hayal ürünü değilmi. animeler zaten başlı başına herşeyin abartıldığı mangaka ların gerçeklikteki beklentilerinin ( hayallerinin ) yansıması değilmi

Bende senin gibi etkisinden baya uzun süre kurtulamadım. (Bide mutlu sonlu kullnmalarına rağmen) Yani kötü sonla bitse ne hale gelirdim bilemiyorum ki aslında anime tam olarakta mutlu sonla bitti diyemeyiz çünkü animenin 2 sonu vardı bi iyi bi kötü. Ben şahsen abartı olduğunu düşünmüyorum. Zaten bence clannadı herkes anlyamaz o iki dünya arasındaki bağlar falan müthiş bir kurguydu bence ben çok etkilendim. Ayrıca sana katılıyorum bu animede hayaldünyası çok güzel kullanılmış ve gerçeğe çok güzel işlenmiş. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla ilk bölümünden itibaren ilgimi çekmişse zaten beni çok etkilemiş olmalı ki bunlarda:

-Naruto (henüz bitirememiş olmam büyük bir ayıp :depressed1-onion-head-emoticon: )

-Sailor Moon (şüphesiz tv de izlediğim ilk animemdi  :hell-yes-onion-head-emoticon: -duygulandım)

-Kaichou wa maid-sama (usui bir harika dostum :embarrassed3-onion-head-emotico )

-Itazura na kiss (sonu bu kadar mutlu biten animeler kolay kolay bulunmuyor  :admire2-onion-head-emoticon: )

ve şu anda izlediğim: Noragami (karakterleri çok etkileyici gözüküyor   :good-job-onion-head-emoticon:  )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.