Jump to content

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

OverLord

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim ki Code Geass. Code Geass izledikten sonra garip garip hareketler yapmaya başladım. Arkadaşlarımın söylediğine göre kendi kendime garip şeyler söylüyormuşum. :wub:

benim de Code Geass sanırım. gerçek olmasını istesem de sosyalist ütopyanın ne olursa olsun gerçekleşmeyeceğini, belli bir kesimin(gelişmiş devletler) rahat yaşaması için diğer kesimin(afrika & gü

Her gün buraya bir yerlere yazdığım iki anime var arkadaş : Birisi Claymore Diğeri GTO Karakter olarak da Onizuka Eikichi, Uzumaki Naruto ve Ulquiorra... Naruto resmen evrimleşti biz birlikte büyüd

Posted Images

Etkileyenden kasıt onu izledikten sonra ağlamak tarzı bir şeyse:Bleach'in ilk filminden sonra(Memories of Nobody) ilk ve son defa ağladım şu ana kadar-Bitirdiğim anime sayısı azdır(10), one piece ve Naruto'da bile 80 bölüm bitirmedim).-

Yok kasıt beni değiştirmesiyse, yine Bleach'te 30'dan 60'a kadar mı ne olan kısımda İchigo'nun azmi beni etkilemişti biraz daha azimli biri olmaya başlamıştım :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Etkileyenden kasıt onu izledikten sonra ağlamak tarzı bir şeyse:Bleach'in ilk filminden sonra(Memories of Nobody) ilk ve son defa ağladım şu ana kadar-Bitirdiğim anime sayısı azdır(10), one piece ve Naruto'da bile 80 bölüm bitirmedim).-

Yok kasıt beni değiştirmesiyse, yine Bleach'te 30'dan 60'a kadar mı ne olan kısımda İchigo'nun azmi beni etkilemişti biraz daha azimli biri olmaya başlamıştım :lol:

Bro o movie benide fena yaptıydı ya kızın durumu üzümüştü beni ve Bleach başlı başına çok etkilemiştir beni hani var ya "Bi söz verdim, kimseye değil sadece; Kendi Ruhuma. . ." Kırılma noktam işte tam burasıydı.

《♡♥♡》Anime For Ever 《♥♡♥》

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bro o movie benide fena yaptıydı ya kızın durumu üzümüştü beni ve Bleach başlı başına çok etkilemiştir beni hani var ya "Bi söz verdim, kimseye değil sadece; Kendi Ruhuma. . ." Kırılma noktam işte tam burasıydı.

Ah Senna ya, Bleach'e o zamanlar aşırı bağlıydım 100 küsürdeydim de ölümünü gördükten sonra 1,5 hafta izlememiştim hiç. Dedim bıraktım animeyi. Ama zamanla maalesef geçiyo :( Amaaaa, forever Kuromeee <3 O konuda sıkıntı yok xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ah Senna ya, Bleach'e o zamanlar aşırı bağlıydım 100 küsürdeydim de ölümünü gördükten sonra 1,5 hafta izlememiştim hiç. Dedim bıraktım animeyi. Ama zamanla maalesef geçiyo :( Amaaaa, forever Kuromeee <3 O konuda sıkıntı yok xD

For ever Anime, For Ever ♥♥¤♥¤♥♡♥¤Akame ♥♥¤♥♡¤♥♥♥♡♥

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Code Geass, Clanned, Heroic Age, Naruto, Bleach.. daha bir çok anime var ama izlediğim yüzlerce animenin arasından bukadarını hatırlıyorum :D

Edit: The Legend of the Legendary Heroes en önemli animeyi nasıl unutmuşum ya :)

Ona dikkat etmemiştim kendisini tanıtırken sürekli 22 dediği için :D benim için hep 22'dir akranım :D

Bu arada Emel profil resmin beni çıldırtıyor mümkünse değiştirebilir misin :D Zaten fun artmış tanışma imkanımda olmayacak lütfen değiştirrr... :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Code Geass, Clanned, Heroic Age, Naruto, Bleach.. daha bir çok anime var ama izlediğim yüzlerce animenin arasından bukadarını hatırlıyorum :D

Bu arada Emel profil resmin beni çıldırtıyor mümkünse değiştirebilir misin :D Zaten fun artmış tanışma imkanımda olmayacak lütfen değiştirrr... :unsure:

Muhahahahaha değitirmiciiiiiiimmmmm :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.