Jump to content

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

OverLord

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim ki Code Geass. Code Geass izledikten sonra garip garip hareketler yapmaya başladım. Arkadaşlarımın söylediğine göre kendi kendime garip şeyler söylüyormuşum. :wub:

benim de Code Geass sanırım. gerçek olmasını istesem de sosyalist ütopyanın ne olursa olsun gerçekleşmeyeceğini, belli bir kesimin(gelişmiş devletler) rahat yaşaması için diğer kesimin(afrika & gü

Her gün buraya bir yerlere yazdığım iki anime var arkadaş : Birisi Claymore Diğeri GTO Karakter olarak da Onizuka Eikichi, Uzumaki Naruto ve Ulquiorra... Naruto resmen evrimleşti biz birlikte büyüd

Posted Images

• 3 hafta sonra...

1. Code Geass (animede mükemmellik bana göre, yayınlandığı zamanlarda Japonya'da Lost dizisinden fazla rating toplamış bir anime olarak)

2. Fairy Tail (sağlam kurgu, akıcılık, yeri gelince dram. izleyip beğenmeyen çok az heralde, beğenmeyenler de one piece'e çok benzettiği için kötülüyor çoğunlukla :D )

3. One Piece (çok yavaş ilerlemese gözümde çok farklı olcaktı ama izlerken sıkıldığımı çok hatırlıyorum. yine de hissettirdiği duygular benzersiz)

4. Guilty Crown (Code Geass'e fazlasıyla benzediği ve daha yoğun romantizm barındırdığı için çok hoşuma gitti, Inori'nin de payı var bu işte :D Code Geass alternatifi gibi bişey yapmışlar sanki, ben beğendim, zaten yüzüklerin efendisine her sene film çıksa her sene izlerim ben :D )

5. Angel Beats! (finalini görmeden anime benim için unutulmaz olmuştu bile, hayatın adaletsizliğini bu kadar güzel sorgulayan başka bi anime izlemedim şimdiye kadar. finali unutulmazdı, finalde bile hayatın adaletsizliğini gösterdi anime. 13 bölümde çok şey :D )

onur ödülleri:

death note (kira'yı kötü adam yapmak için elinden geleni yapan bi mangakası olmasa efsaneydi benim gözümde)

another

full metal alchemist - brotherhood

tasogare otome x amnesia (ilk 3-4 bölüm hiçbişey hissetmedim animeye karşı. ama sonradan bi açıldı tam açıldı, hele finali mükemmeldi)

mirai nikki (gasai yuno, uryuu minene)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.