Jump to content

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

OverLord

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim ki Code Geass. Code Geass izledikten sonra garip garip hareketler yapmaya başladım. Arkadaşlarımın söylediğine göre kendi kendime garip şeyler söylüyormuşum. :wub:

benim de Code Geass sanırım. gerçek olmasını istesem de sosyalist ütopyanın ne olursa olsun gerçekleşmeyeceğini, belli bir kesimin(gelişmiş devletler) rahat yaşaması için diğer kesimin(afrika & gü

Her gün buraya bir yerlere yazdığım iki anime var arkadaş : Birisi Claymore Diğeri GTO Karakter olarak da Onizuka Eikichi, Uzumaki Naruto ve Ulquiorra... Naruto resmen evrimleşti biz birlikte büyüd

Posted Images

Bu tavsiye ettiklerimi izleyin ,pişman olmazsınız..

Aslında " Ne kadar çabuk bitti??! "diye pişman olabilirsiniz...

1- One Piece => Şiddetle tavsiyem

2- Ao no Exorcist => şiddetle tavsiyem

3- Sword Art Online=>müthiş bi anime

4- Bleach=> çok iyi

5- Fairy Tail=>Fecii

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim de Code Geass sanırım. gerçek olmasını istesem de sosyalist ütopyanın ne olursa olsun gerçekleşmeyeceğini, belli bir kesimin(gelişmiş devletler) rahat yaşaması için diğer kesimin(afrika & güneydoğu asya) sürünmesi gerektiğini, terörizmde amacın doğru ama amaca ulaşmak için kullanılan yolların yanlış olduğunu, insanların kendi menfaatleri için toplumu nasıl göz ardı edebildiklerini(ben buna akıl mantık erdiremiyordum önceden, nasıl ulan diyordum nasıl yapabilir), idealist ve kendi menfaatlerini göz ardı edebiilen bir liderin neler yapabileceğini(gerçek hayattan hemen aklıma gelen örnekleri: Ernesto Che Guevara, Mustafa Kemal Atatürk) vs. vs. bayağı bişey öğretti bana.

Angel Beats! de bayağı etkilediydi. yaşadığımız hayatların başkalarına kıyaslayınca ne kadar kıyak olduğunu, hayatın adaletsiz olduğunu vs. aslında daha yazardım ama bu 2si benim karakterimi bayağı etkilediği için gözümde ayrı yere sahipler. biraz fazla düşünmüş olabilirim bu animeler üzerine, ama bana kalırsa böyle animeler böyle izlenmeli.

edit: karakter de mi yazıyoruz :D C.C beni çok etkilemişti, tarzı ve geçmişi falan. çok iyi ve masum bir insan olmasına rağmen yaşamak zorunda kaldığı her şey, sonsuza kadar yaşamak istememesi kadar mantıklı bir şey olamazdı onun yaşadıklarını yaşasaydım eğer. Ouma Shu da bayağı etkilemişti, olaylara verdiği insancıl tepkiler, üstündeki sorumluluğun yarattığı baskıyı yaşaması falan, resmen onunla birlikte yaşamıştım ben de herşeyi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Her gün buraya bir yerlere yazdığım iki anime var arkadaş :

Birisi Claymore

Diğeri GTO

Karakter olarak da Onizuka Eikichi, Uzumaki Naruto ve Ulquiorra... Naruto resmen evrimleşti biz birlikte büyüdük B) Naruto şu an benim onu keşfettiğim yaştan bile büyük :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.