Jump to content

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

OverLord

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim ki Code Geass. Code Geass izledikten sonra garip garip hareketler yapmaya başladım. Arkadaşlarımın söylediğine göre kendi kendime garip şeyler söylüyormuşum. :wub:

benim de Code Geass sanırım. gerçek olmasını istesem de sosyalist ütopyanın ne olursa olsun gerçekleşmeyeceğini, belli bir kesimin(gelişmiş devletler) rahat yaşaması için diğer kesimin(afrika & gü

Her gün buraya bir yerlere yazdığım iki anime var arkadaş : Birisi Claymore Diğeri GTO Karakter olarak da Onizuka Eikichi, Uzumaki Naruto ve Ulquiorra... Naruto resmen evrimleşti biz birlikte büyüd

Posted Images

"Clannad " -- ben film dizi izlerken bile ağlamam ama bu seriyi bitirdikden sonra hayat bir başka oldu gözümde yaşıyoruz amacımız ne, gülüyoruz umudumuz ne, ölüyoruz zorunluluklar niye gerçekten beni sarstı, aklımda bir çok soru işaretleri kaldı, güzel bir animeydi sonda yaşamaya değer bir hayat var, zamanın, yaşadıklarımızın kadrini bilelim yeter :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Clannad dan sonra dünyaya bakış açım değişmişti şu an deniyorum hergün değişik bi şekilde dünyaya bakış açısı geliştiriyorum pek fark ettiği yok :D o derece bana etki yaptı bir de Shuffle da güzeldi onda da ağlamıştım sonunda kızlar

ın her biri asla pes etmeyeceğim seni bana aşık edeceğim

gibisinden sözler söylemeseydi bad ending olurdu o kadar güzel animeye yazık olurdu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Belki Clannad diyebilirim, ikinci sezonu kastediyorum, son bölümlerine doğru yani şu duygusal kısımlarda nedense böyle ağladım ağlayacağım biçimnide izledim ama ağlamadım. Sonra o kısımları tekrar izledim artık ne zaman izlesem ağlıyorum. Sanırım psikolojik olarak ilk izlediğimde neden ağladım diye kendime uyuz oldum ve daha sonraları için kendimi ağlamaya zorladım.

Evet şu an bunları okuyunca psikopatmışım gibi hissediyorum.

Ama şu da bir gerçek Vampire Knight serisini ne kadar izlersem izleyeyim asla bıkmam belki de en çok ondan etkilenmişimdir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.