Jump to content

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

mert

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 273
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aslında hepsini kendi evreninde değerlendirmek lazım her evrenin kendi sınırları var ama gücün sınırı da yok şimdi düşündüm de ':))

BENCE ENGÜÇLÜ kurosaki ichigo :)

Death Note shinigamileri  :D

Posted Images

• 3 hafta sonra...
  • 8 ay sonra...

Öncelikle buradan herkese selamlar. Forumun anasayfasında gezinirken aşşağıda 250 civarı misafir ve 30 civarı da kullanıcının olduğunu gördüm. Düşündüm de bunlar burada napıyor ? Sonra kendimi düşündüm. Ahh doğruya ben de forumda mal mal gezinip konulara bakıyordum. Canım sıkılmıştı. Sonra tekrar düşündüm ve cevabımı buldum herkes forumda böyle geziniyordu çünkü yeni konu yoktu ve her konu farklı kişilerin ilgisini çekiyordu. Dedim ki kendi kendime herkesin ilgisini çekçek konu nedir ? Buradaki herkes anieci tamam daaa..... Bunlar farklı animeler izliyor. kimisi Code Geass, kimisi Naruto, Another, Bleach, One Piece, Fairy Tail, Spice and Wolf, High School of Dead veya Sword Art Online. Hepsi farklı animeer sonuçta. "AH BULDUM" dedim kendi endime. Peki hangi animedeki karakter en güçlüsü ? İchigo'mu Naruto'mu, Kirito'mu Luffy'mi ? Ve işte konumu bulmuştum:D

Eğer daha önce sorulan sorulardan biriyse çok affedersiniz şimdiden. Cevaplarınızı bekliyorum :D Güçlü olan karakter kazansın. Herkes en fazla 3 animeye dahil olan en fazla 3 karakter yazabilir. Benimkiler

Naruto- Uzumaki Naruto - Uchiha İtachi - Nagato :D üçünüde tek animeden ehehe :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.