Jump to content

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

mert

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 273
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aslında hepsini kendi evreninde değerlendirmek lazım her evrenin kendi sınırları var ama gücün sınırı da yok şimdi düşündüm de ':))

BENCE ENGÜÇLÜ kurosaki ichigo :)

Death Note shinigamileri  :D

Posted Images

gördüğüm kadarıyla buradaki en az anime izlemiş kişiyim ama genede katılacam :D

goku desem mental olarak zayıf itachiyi geç sasuke gibi biri bile genjutsuyla indirebilir. alucard diyecem ölümsüzlüğe en yakın kişi olarakta görsem gezegenleri yok etmenin yanında pekte güçlü durmuyor. Aslında en güçlüsü önüne geleni öldürebilme kapasitesiyle ryuk-aslında misa diyecektim ama ryuk ölüm meleği olarak bir tık daha önde :D- kısaca gene döndüm dolaştım DBZ ye geldim. Soru en güçlü anime baş karakteri olmadığı için otomatikman luffy naruto gibi seçenekler eleniyor zaten. Benim oyum

gogeta

goku vs vegeta nın fusion yapıp oluşturduğu bu arkadaş. Mental yapısıyla da genjutsu gibi akıl oyunlarına karşı durabilir bana kalırsa.

Aslında vegitoyla arasında gidip geldim ama her ne kadar vegitonun ssj si gogeta nın ssj sinden güçlü olduğunu düşünsemde gogetanın ssj4 potansiyelide olduğu için gogeta önde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Goku alır adam gezegen yok ediyor

Vallaha bilemiyorum her animede farklı özellikli tipler var hiçbir anime karakteri diğeriyle kapışmıyor o yüzden güçlülük yorumu yapamam ama hepsinin olduğu bir yerde kapışalar yagami kitaba yazar hepsini gg :D tabi ichigo nasıl ölcek oda mechul :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.