Jump to content

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

mert

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 273
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aslında hepsini kendi evreninde değerlendirmek lazım her evrenin kendi sınırları var ama gücün sınırı da yok şimdi düşündüm de ':))

BENCE ENGÜÇLÜ kurosaki ichigo :)

Death Note shinigamileri  :D

Posted Images

Fullmetaldaki Humunculusların Father dedikleri baş humunculus...adam finallere doğru elinde güneş yaratmıştı...zaten zeki bir planla öldürülürdü dövüşülerek yenilecek tipten değildi...

Ve ayrıca Darker than black bk201 yani Hei abimizde çok gizli güçlere sahiptir...

bunlarda en güçlülerin yanında yer almalı....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ay bak unuttum adını Shounen miydi Seinen miydi pek aksiyon animesi izlemedim. Bu yüzden Naruto'daki en güçlü karakterin Senju olduğunu söyleyebilirim sadece. Genelleme yapamam.

Peki neden Senju? [spoiler içerir]

Madara gibi 5 kage öldüren adamı yenen biri. Bir efsane bence. Madara'yı yenmek kolay olmamalı. Bakalım ilerki bölümlerde bakarsınız belki Naruto da yener Madara'yı. Biraz zorlar ama yapar o.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Duruma gore degısır elektırıge karsı su etkı etmez luffy yı koy kakashının karşısına yenılır kakashı yı gokunun karşısına koy yenılır gokuyu Lıght ın karşısına koy yenılır bu lıste butun anıme karakterlerıne gore degışir Ama ıllakı bırı olucaksa ben oyumu leloch tan yana kullanıyorum o adama kendını dovmesını soyler o da o anlık hafıza kaybıyla lelouch un dedıgını yapar:x

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.