Jump to content

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

mert

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 273
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aslında hepsini kendi evreninde değerlendirmek lazım her evrenin kendi sınırları var ama gücün sınırı da yok şimdi düşündüm de ':))

BENCE ENGÜÇLÜ kurosaki ichigo :)

Death Note shinigamileri  :D

Posted Images

Dc marvel gibi kendi evrenlerinde belirli bir denge olan serilerde karşılaştırma yapılabilir evrenler paralel veya aynı oluyor çünkü. Ama anime gibi bir konuda saçma. Eliyle iki tane galaksiyi alıp hipernova saldırısı yapan robotlarda gördü bu anime alemi veya gücü tek atma olan karakterde. Ya güçleri yok sayan karakterlerde oluyor. Veya tanrı bu yenilmez, dengeyi sağlıyor deyipte geçebilirsin. Şu forumda zirilyon tane saçma konu varken bu konuya yorum yazmamın sebebi en azından bu konunun gereksizliği açıklanabiliyor diğerleri açıklanamayacak derecede gereksiz. Yabancı forumlara bakıyorum yine gereksiz konular var yok değil ama en azında herifler teori kasıyor, uzun uzadıya serilerin analatiğini çıkarıp güzel serilerin ilgisini artırıp çevrilmesini sağlıyorlar.  İşte bu hep gerek oyunda gerek tv izleme olarak(Anime,dizi) ülkemizde çocuk izler mentalinden doğan küçük yaş insanların veya bilgisi yetersiz insanların doğurduğu bir çöp yığını oluyor.

İşin komiği adminlerin modların eli kolu bağlı, ne denilecek konu çok saçma kapıyorum mu?

Gerçi konu sapmış konuyu açan arkadaşın yetersiz paylaşımı yüzünden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mesele sırf saf güç değil azim ve savaş kurnazlığı Goku ve Naruto'da hayli var. O yüzden Goku deniliyor yenilse bile tekrar güçlenip düşmanından kat kat güçlenip yenmenin yolunu buluyorlar. Naruto manganın sonunda tanrı gibi bir şey oldu yapmadığı jutsu ve kullanmadığı teknik yok. 3 tane kekke genkaisi var daha ne olsun. Goku zaten ölümsüz gibi bir şey. Birde İchigo var ama daha onu son arctaki gücünü görmedik Goku ve Naruto'ya göre daha ger planda şuanda bence. İchigo'yuda 3. sıraya koyarım şimdilik. Luffy bana absürd geliyor gücü bana kendi karakteri gibi ama o da çok güçlü aslında Biten serilere göre değerlendirirsem Naruto ve Goku.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Biraz araştırdım çeşitli listeleri falan.Okuduğuma göre Najimi Ajimu`ymuş. Kız  3,402,193,822,311 yaşında xD Milyarlarca yeteneği falan varmış her şeyden önce var olmuş vs vs.Teknik olarak Gokularınızı Saitamalarınızı tek göz kırpışta öldürmesi lazım..:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:Madoka box  diye bir animenin karakteriymiş. İlk defa duydum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pryda, 5 dakika önce yazdı:

Biraz araştırdım çeşitli listeleri falan.Okuduğuma göre Najimi Ajimu`ymuş. Kız  3,402,193,822,311 yaşında xD Milyarlarca yeteneği falan varmış her şeyden önce var olmuş vs vs.Teknik olarak Gokularınızı Saitamalarınızı tek göz kırpışta öldürmesi lazım..:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:Madoka box  diye bir animenin karakteriymiş. İlk defa duydum.

Öyle yaş mı var yahu XD

Bence Light işi sadece isim yazmak 40 saniye sonra kim olursa olsun pert :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.