Jump to content

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

mert

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 273
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aslında hepsini kendi evreninde değerlendirmek lazım her evrenin kendi sınırları var ama gücün sınırı da yok şimdi düşündüm de ':))

BENCE ENGÜÇLÜ kurosaki ichigo :)

Death Note shinigamileri  :D

Posted Images

Narutoyu mangadan takip edenler varsa bilir, Obito'nun rikudo mod halini teke tek yenebilecek biri varsa o da ya rikudo senninin kendisidir yada uchiha madara dır. naruto'nun bölünmüş kyuubi chakrası tekrar birleşirde naruto bambaşka bi güce kavuşursa işler değişebilir ama şu an için konuşuyorsak, benim cevabım;

1. Rikudo sennin

2. Obito (rikudo mode, juubiyi mühürledikten sonra aldığı şekil ve güç.)

3. Uchiha Madara (edo tensei ve rinneganıyla birlikte tabi)

narutonun son hali de epey zorlar bu karakterleri ama bu üçü kadar henüz olamadı, sasuke de öyle.

neden diğer animelerden birini söylemiyorsun derseniz, yagami isim bulmakla falan uğraşacak da vs vs, geç bunları, ryuk a gelince shinigami tekniğini orochimaru bile bozmuşken bu üstadlar için hiçte zor olmasa gerek. yorumlardan birinde eduardo elric cevabını gördüm çok güldüm :D tenten bile yener onu be yapmayın artık xD goku genelde narutonun küçüklük haliyle çok kıyaslanmış zamanında, görüşler hep goku burun farkıyla yenerdi, şu haliyle boy ölçüşebileceğini zannetmiyorum. ichigoya gelince de, genjutsu tekniklerine kafa tutabilecek birisi değil, hem dediğim gibi shinigami tekniklerini aşan kişilerden bahsediyoruz. ama yine bana soracak olursanız Naruto manganın sonlarında Naruto'nun ulaşacağı güce denk olabilecek tek kişi Uchiha Sasuke olacaktır. bu ikilinin karşısında kimse duramaz. kayıtlara geçsin bu söylediklerim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.