Jump to content

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

mert

Önerilen İletiler

Animeler çok çeşitli olduğu için kulvarları farklı oluyor :D yani örneğin naruto çok güçlü fakat aynı animeye koy bir lelouch ya da koy bir orihara izaya, bakalım kim galip gelecek B) zeka önemli B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 273
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aslında hepsini kendi evreninde değerlendirmek lazım her evrenin kendi sınırları var ama gücün sınırı da yok şimdi düşündüm de ':))

BENCE ENGÜÇLÜ kurosaki ichigo :)

Death Note shinigamileri  :D

Posted Images

En güçlü anime karakteri Picodur  :P  :P

Farklı animeler arası karşılaştırmalar yapmak pek doğru değil ama Sanırım En Güçlü Kişi Goku,FT'den Zeref'i de söyleyebilirim gerçi pek bir şeyini görmedik ama adamın ayak bastığı yerde ot bitmiyor :D Ölüm yayıyor kitapsız :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkes naruto diyor ama sonuçta naruto kiyubinin gücünü kullanıyor [emoji3] bence en güçlüsü ssj son goku[emoji106] [emoji123]

sırf bu yüzden naruto değilse ozamn en güçlüsü kyuubi oluyor ama ona bakarsak juubi var onu geçtim rikidou sennin var

onuda geçtim bazı animelerde tanrı var ölümsüz varlıklar var.

Şu konuya ciddi yorum yapanlara şaşıyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animeler çok çeşitli olduğu için kulvarları farklı oluyor :D yani örneğin naruto çok güçlü fakat aynı animeye koy bir lelouch ya da koy bir orihara izaya, bakalım kim galip gelecek B) zeka önemli B)

izaya kesin galip gelemezde lelouch yi olabilirdi :D sadece zaka yetmez öyle olsa einstein profesör olurdu :congrats-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.