Jump to content

W.I.T.C.H Hatırlayanlar

Memoried Boy

Önerilen İletiler

Dr'da böyle bir şeyin satılıyor olduğu hiç aklıma gelmezdi. :D Toplam kaç cd var bakmam lazım. Ve ben full seri arıyorum. Eksik olursa manası kalmaz. Sağol yine de bu bilgi için. :))

Aklıma bi fikir geldi İngilizce türkçe Sub altyazı yapan varsa onlara desek çevirirmi??
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Burada böyle bir konu varmış. :mellow: ofc. -,-'' Ya ben orada ''Hay Lin'' idim. :D Hala da bazı yerlerde kullanırım bu adı ve soyadı. :P Baya severim, beni yadırgama. =-= Şu çizgi romanların koleksiyonu için bile doğru düzgün sayı bulamadım ona yanıyorum yahu. Neden yok neden Türkçe yok hadi Türkçe yok tamam İngilizce de mi yok yoksa ben mi bulamıyorum ömrüm çürüdü bea. :'( Çok severken annemin biriktirdiğim sayılarımı çöpe atmasına mı yanayım bilemedim. :smile_artiz: Keşke gene çıksa en baştan.  :angry: Hayaller güzel tabi.  -_-

Çenem çok açıldı duramıyorum konu kaynatacağım sanki. Tövbe.s Ne olduğunu anlamadınız çünkü sildim. :P Hee bu arada çizgi filmini pek sevememiştim. Okumaya alışmıştım ve çizimleri farklı gelmişti. Isınamasam da W.I.T.C.H. diye izlemiştim işte ah aah.Yaşlandık be.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.