Jump to content

Galaktik Futbol 3.Sezon Türkçe Altyazılı HD

Önerilen İletiler

Merhabalar. Galaktik Futbol Sezon 3'ü türkçe altyazılı olarak sizlere sunuyorum.Bu kanalda bulabilirsiniz.

Videonun linki 1. Bölüm:

Tekrardan merhabalar. Seriye devam ediyorum. Başka bir videoda görüşmek üzere...

Videonun linki 2. Bölüm =

~New Translating Generation~

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
konu taşındı, her bölüm için ayrı başlık açmana gerek yok
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

avi yapıp altyazıyı içine gömsende olurdu ^_^ hemde ekran boyutunu youtube'a sığdırırdın converter ile (852x480 veya 720p, 1080p ile), istersen bunun için programı göndereyim özelden, hem altazyı gömmen için, hemde boyutunu ayarlaman için aynı program yetiyor, gerçi sen bilirsin, emek harcayan sensin, ben sadece daha iyi ve kullanışlı olması için öneri yaptım ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

avi yapıp altyazıyı içine gömsende olurdu ^_^ hemde ekran boyutunu youtube'a sığdırırdın converter ile (852x480 veya 720p, 1080p ile), istersen bunun için programı göndereyim özelden, hem altazyı gömmen için, hemde boyutunu ayarlaman için aynı program yetiyor, gerçi sen bilirsin, emek harcayan sensin, ben sadece daha iyi ve kullanışlı olması için öneri yaptım ;)

Barış, önerin için teşekkürler. Söylediğin programın ismini özelden atarsan sevinirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.