Jump to content

Shingeki no Kyojin’den Kötü Haber


Guest Leffwn
 Share

Recommended Posts

Kötü haber; daha doğrusu bir haberin olmaması…

Son döneme damgasını vuran anime serisi Shingeki no Kyojin‘in son bölümünün özel bir etkinlikle birlikte, TV’den birkaç saat önce sinemalarda gösterileceğini sizlere duyurmuştuk. 25. bölüm ile birlikte gerçekleşen bu etkinliğe animenin yönetmeni Tetsuro Araki, yapımcı kadrosundan önemli isimler, seiyuular ve mangaka Hajime Isayama katıldı.

Resmi ekleyen

Etkinlikte en çok beklenen şey kuşkusuz animenin devamı konusunda bir haber verilip verilmeyeceğiydi. Ne yazık ki bu konuda hiçbir açıklama yapılmaması hayal kırıklığı yarattı. Elbette manga yeteri kadar ilerlediğinde animenin devamı düşünülebilir; ancak şu an için animenin devamı konusunda herhangi bir çalışma yapılmıyor.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) anime serisi beklentilerinizi ne ölçüde karşıladı?

Kaynak: http://www.animefantastica.com/

Link to comment
Share on other sites

ben 5 nci bölünde bırakmıştım, bana dandik gelmişti hikayesi, orjinal değil (bu hikayeyi çok gördüm, en önemlisde bu anime başlamadan birkaç ay önce Gantz mangasını okuyordum, o da ne dejavu oldum shingeki no kyojin'i görünce, birde eren intikamımı alacağım, dünyayı kurtaracağım gibi sözler etmeye başlayınca, yavaşşş dedim o replikleri çoğu anime karakteri kullanıyor ve artık bayıyor, sen birde yeni anime kahramanısın başka bir hikaye bulamadın mı dedim ve ayrıldık) :P bir ara izlerim, nasıl olsa 1 bölüm kalmış sonuna -_-

Link to comment
Share on other sites

neden güzel animelerin devamı gelmiyor.10 numara bir animeydi. devamı gelmesse japon anime sektörüyle iplerimi koparcam.BANA göre saçma salak animlerin(BANA GÖRE) devamı geliyor böyle güzel bir animenin devamı gelmiyor. ben çözemiyorum bazı şeyleri.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.