Jump to content

Shingeki no Kyojin’den Kötü Haber

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kötü haber; daha doğrusu bir haberin olmaması… Son döneme damgasını vuran anime serisi Shingeki no Kyojin‘in son bölümünün özel bir etkinlikle birlikte, TV’den birkaç saat önce sinemalarda gösterile

ben 5 nci bölünde bırakmıştım, bana dandik gelmişti hikayesi, orjinal değil (bu hikayeyi çok gördüm, en önemlisde bu anime başlamadan birkaç ay önce Gantz mangasını okuyordum, o da ne dejavu oldum shi

Bitti mi? Başlıyorum ♥

animeyi ilk izlediğimde dedim güzel bişi çıkıcak başları gayet güzel ortalarında ise bi güven problemleri bi insanları hiç bişeymi gibi katletme şeyleri böyle animeler pek tarzım olmasada 23 24. bölüme kadar gelmiş bulundum :) ve hikayede aşırı bir güvensizlik var en azından 2.sezon çıkıcaksa 1.sezonun kasvetli havası değişmeli bence diğer animelerdeki gibi şaşıramıyorum bu animede farklı birşeyler var yani neyse :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ohhh be süper haber animelerin hızlı ilerlemesini sevmiyorum zaten sezonluk animeleri daha çok tercih ediyorum ve sezon bitmeden izlemeye başlamıyorum ve sitedeki tüm kaliteli animeleri izlemek istediğimden en baştan 2007 yılına kadar hepsini izledim neredeyse az kaldı oyun film dizi ile de meşgul olduğum için bitiremedim :D

Not: bir sürü eksiyi görür gibi oldum şimdi fanlardan ha buarada anlamışsınızdır ben neetim :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.