Jump to content

İmza Boyutlarını Ayarlamak İçin Anlatımlı Örnek Program Forumdaşlar Lütfen Okuyun

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Arkadaşlar çoğunuzun bildiği üzere forumumuzda şöyle bir kural var kısaca:

Herkesin imzasında açıkta en az bir resim olmalı o da maksimum 600*200 boyutlarında olmalı:

Bu kuralı bilmeyen bilse bile "Ay ben bu gifi ya da bu resmi çok sevdim imzam yapmak istiyorum diyip de boyutlarını küçültemeyen arkadaşlar için Ezgi nin bana önerdiği programı sizlere tanıtmayı düşündüm.

Programın adı Photoscape; birçok indirme sitesinden indirebilirsiniz:

Şimdi programı direk gif boyutlandırma üzerinden anlatacağım çünkü bunu kavrayan normal resmi de boyutlandırır.

Programı kurup açtıktan sonra "Anigif" yazan yere tıklıyoruz.

t3vyd.jpg

Mesela boyutlandıracağımız gif u olsun :

t3vzh.gif

Anigif e tıkladıktan sonra sağ üst taraftaki ekle kısmından resmi bulup ekleyebilirsiniz ya da resmi sürükleyip bırakabilirsiniz. Sonra yine sağ traftan tuval boyutunu değiştire tıklıyorsunuz. Tuval boyutların 550*250 olarak ayarlıyorsunuz:

iLJiGPE.jpg

Sonra ekle dediğiniz yerin altndaki kaydet tıklayıp resmi kydediyorsunuz. Oluyor size öyle bir şey :

t3w7q.gif

Umarım açıklayıcı ve yardımcı olur anlattıklarım :)

Edit: Spoilerların içindeki resimlerdeki küçük ayrıntılara kafanızı takmayın masaüstümdeki resimler ifşa olmuş hep :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar çoğunuzun bildiği üzere forumumuzda şöyle bir kural var kısaca: Herkesin imzasında açıkta en az bir resim olmalı o da maksimum 600*200 boyutlarında olmalı: Bu kuralı bilmeyen bilse bile "

Tmm ya konuyu iyice dağıtmayak sonra bana atarlanıolar :D Böyle hep ablamın yanında ol canımı yi :D

Online olarak değiştirmek için bunu da kullanılabilirsiniz http://image.online-.../convert-to-gif

Edit: Spoilerların içindeki resimlerdeki küçük ayrıntılara kafanızı takmayın masaüstümdeki resimler ifşa olmuş hep :D

Bu chibi sevdası nereden geliyor :P

Neyse ben bari imzamı küçültmeye gideyim. Sadece 100 kadarcıkcık büyük olduğu için sorun yaratmaz diye düşündüm ama sen böyle bir konu açmışken görmezden gelmesem iyi olur galiba :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bu chibi sevdası nereden geliyor :P

Neyse ben bari imzamı küçültmeye gideyim. Sadece 100 kadarcıkcık büyük olduğu için sorun yaratmaz diye düşündüm ama sen böyle bir konu açmışken görmezden gelmesem iyi olur galiba :ph34r:

Ya o değil hediyelerde kullanacağım resimler ifşa olmuş :D

Zaten sırf senin için açtım bu konuyu Gizem :P :D

Şaka bir yana umarım herkes senin gibi duyarlı davranır :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

soldaki sensin değil mi, sağdaki flu çıkmış belli olmayınca :lol:

Bonus kafa benim :D açık olan yani :)

Adminler konuyu dağıttı oleeeeeyy :ph34r:

@baryshx; bu başlığa rağmen yine imza kuralına uyulmayacak <_< tabii böyle olacak diye konu açmamazlık yapmayacağız :P bu arada dağıttığım veya dağıtılan konulardaki mesajları daha sonra silerim, böyle bir huyum var B)

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.