Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

olurda ps ye merak salarsanız imza yapmak isterseniz diye açıyım dedim :D   videoyu izleyince anlamışsınızdır imza yapmak hiçde zor değil yetenek falan istemiyor bütün olay resimlere bağ

vaybe biz burda photoshopın sırrını paylaşalım 1 yorum bile gelmesin nankörler :D

Saolasin ama bi imza icinde indiremem :D Ama video ve linkler icin tesekkurlerler illa birine yarar

elemnts 12 nin crackını bulamadım ben sen cs6 indir şurdanda crackı indir olay bitsin hem cs6 daha iyi photoshop yapcam diyosan cs6 yı indir

yok sağol kalsın ben photoshop bilmiyorum bunu ustalarına bırakıp onların yaptıklarını begenmek benim için daha iyi yardım için sağol
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kurulum nasıl olacak acep?

programı normal kur sonra programı acmadan crackı indir bilgisayarın 32 bit'se 32 bit dosyasını(orginal 32 bit falan var onları boşver) aç içindeki dll dosyasını kopyala sonra adobe photoshop cs6 yı kurdugun yere gel

örnek :bilgisayar/yereldisk c/program files/adobe/adobe photoshop cs6

kurulumda farklı bişey yapmadıysan sendede böle olur heralde o dll yi buraya yapıştır de sonra dosyada photoshop var onu masaüstüne gönder olay biter

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

programı normal kur sonra programı acmadan crackı indir bilgisayarın 32 bit'se 32 bit dosyasını(orginal 32 bit falan var onları boşver) aç içindeki dll dosyasını kopyala sonra adobe photoshop cs6 yı kurdugun yere gel

örnek :bilgisayar/yereldisk c/program files/adobe/adobe photoshop cs6

kurulumda farklı bişey yapmadıysan sendede böle olur heralde o dll yi buraya yapıştır de sonra dosyada photoshop var onu masaüstüne gönder olay biter

Yalnız ben cs6 yerine elements 12 indirmişim :( Crack açınca fark ettim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.