Jump to content

Hajime Isayama’dan Anime Hakkında Mesaj

Misafir

Önerilen İletiler

Mangaka animenin bitişini değerlendirdi

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) animesinin bitmesi ile beraber özel etkinlikte yeni sezonla ilgili bir şey açıklanmaması serinin hayranlarını üzdü. Etkinliğe katılanlardan biri olan mangaka Hajime Isayama da blogunda animenin bitmesiyle ilgili mesaj yayınladı. İşte o mesajdan birkaç kısım:

Resmi ekleyen

“Ben de yurt içinde düzenlenen gösterime katıldım. Beyler ve bayanlar, desteğiniz için teşekkürler! Shingeki no Kyoijn animesi gerçekten de büyük bir başarıya ulaştı. Yönetmen Araki de dahil animede emeği geçen herkese, yazarla tanışmak için uzun zamandır bekleyen herkese, seiyuulara çok teşekkür ederim. Ayrıca açılış ve kapanış şarkılarını söyleyen, müziklerde emeği geçenlere de içtenlikle teşekkürlerimi sunarım ve yine Shingeki no Kyojin’e destek verenlere, izleyicilere ve okuyuculara çok çok teşekkür ederim. Gerçekten çok mutlu oldum. Tekrar aynı kişilerle çalışmak gerçekten de güzel olur. Eğer ikinci sezon yapılacaksa aynı kişiler tarafından yapılmalı.”

Resmi ekleyen

Soldan sağa: Hajime Isayama, Araki Tetsuro (yönetmen), Kaji Yuuki (Eren), Ishikawa Yui (Mikasa), Inoue Marina (Armin)

Kaynak:

http://www.animefantastica.com
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

#Üşengeç, imzanı görünce konudan koptum. Ahahaha ne güldüm ya Madara çok iyi ya! :D

Böyle gif çok özelden istersen verebilirim konu dağılmasın ^_^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.