Jump to content

Uchiha Kardeşlere Özel Anime

Estable

Önerilen İletiler

Naruto’ya bir özel anime daha.

Resmi ekleyen

Shonen Jump’ın, Jump Super Anime Tour 2013 etkinliği kapsamında Naruto için özel bir anime bölümü hazırlanacağı ve bolümün Uchiha Itachi ve Uchiha Sasuke’ye yoğunlaşacağı açıklandı. Anime doldurma bölümden ibaret (filler) olan, komedi unsurlarının da yer aldığı özel bir bölüm olacak. O yüzden hikaye olarak çok fazla bir beklentiniz olmasın, bizden söylemesi.

Kaynak:Animefantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto’ya bir özel anime daha. Shonen Jump’ın, Jump Super Anime Tour 2013 etkinliği kapsamında Naruto için özel bir anime bölümü hazırlanacağı ve bolümün Uchiha Itachi ve Uchiha Sasuke’ye yoğunla

Sasukeden nefret edilip İtachinin sevilmesi bana mantıksız geliyo. Sanki Sasukenin bu halde olmasının suçlusu İtachi değilmiş gibi Sasuke kötülenirken İtachi seviliyo. <_< :angry:

Naruto animesinin etinden, sütünden her şeyinden iyice faydalanacaklar belli :P bari arada itachi'nin yakın arkadaşı Shisui Uchiha'nın hikayesinide iyice bir anlatsalar :wub:

Aslına bakarsak seri boyunca pek doğru düzgün bir beraberlikleri olmadı.. -_- .O yüzden iki kardeşin neler yapacağını merak ettim şimdi.. :rolleyes: .Bakalım umduğum gibi olacak mı..Haber ve paylaşım için teşekkürler Övünç. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok iyi,azıcık itachi görsün gözümüz:D

,en sağlam karakterlerden biri olmasına rağmen öldü gitti,yaşasaydı savaşın gidişatını değiştirirdi,sasuke'ye gerek bile kalmazdı savaşta.

Sasukeden nefret edilip İtachinin sevilmesi bana mantıksız geliyo. Sanki Sasukenin bu halde olmasının suçlusu İtachi değilmiş gibi Sasuke kötülenirken İtachi seviliyo. <_< :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bizce ikiside aşırı havalı karakterler bu kadar havaları kime dövmek istiyorum ikisinide ah ah oriçimaru nie öldün be ...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben sasuke'yi sevmiyorum demedim ki.İtachi olsaydı sasuke'ye gerek bile kalmazdı dedim.sasuke'ninde bu halde olmasının suçlusu kendisinden başka birisi değil,bu hesapla naruto'nunda sasuke gibi birisi olması gerekiyordu,ama olmadı. ;)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.