Jump to content

Japonca Dersleri

Yuuko Aika

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boş vaktim çok olduğundan dolayı( malesef :() japonca çalışmaya başladım,kendime bir dil bilgisi kitabı ve birde sözlük aldım.Çalıştıkça dersleri buraya eklemeyi düşünüyorum ancak bunun için istekli ö

Öğrencilerine biri daha eklendi. İng. yi çözdük de sıra Japonca'ya geliyo. :D Dersten atmazsan arada dinleyip sıramda uyurum Sensei olur mu? :ph34r:

şu an hastayım iyileştiğim gibi başlıcam

2. http://www.japoncadersleri.com/

bu siteyi google sayesinde bulmuştum. sanırım çoğumuz bu siteyi kullanıyor. gramer,yazı,konuşma her açıdan gayet iyi bir site.

japonca öğrenmek isteyen arkadaşlar için umarım yardımcı olabilmişimdir. okuduğunuz için teşekkürler :)

Arkadasimiza katiliyorum bu site cok iyi ogretiyor... Hiragana Katakana Tablosu da kolay bir sekilde gosteriliyor. Sozlugu de var icinde... Ogrenmek isteyenlere cok yararli bir site.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Uzun zaman olmuş yazmayalı,araya sınavlar vs girince japonca öğrenme sevdamı ertelemek zorunda kaldım.Aslında öğrenmekten ziyade,öğrenmeye çalışmak benim için hobi,çalışırken keyif alıyorum çünkü.Herkes dil öğrenme konusun kendi fikrini açıklamış ama konuyu açarken de söylediğim gibi benim amacım çalıştığım şeyleri buraya ekleyerek paylaşmak."Bu dil böyle öğrenilmez"  tarzında konuşmalar açıkçası umrumda değil.Yapıcı bir şekilde "ben şöyle öğrendim siz de deneyin faydasını görün" tarzındaki eleştirilere de açığım.Benim kendi fikrime göre dili çeviri yaparak öğrenmek daha kolay.Bir sürü şarkının çevirisi internette var.Birazda ingilizceniz varsa japonca-ingilizce çevirilerden faydalanabilirsiniz.Neyse 2.dersi ekledim,kolay gelsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.