Jump to content

Benim Galerim :3

nurs_gothic

Önerilen İletiler

teşkürler C: :D umarım kazanırım

paint tool sai yi kullanıorum ayrıca waltop tablet var (şu anda kalemi doğru düzgün çalışmıyo kafayı yicem T_T)

A3-A4 mü kulanıyorsun markasını söylersen kalem icin yardımcı olabilirim ya ucu ölü olmuş olabilir ... yada bağlantı yerinde ama benim tercihim sıfır bir kalem alman olacak.... Çalışmların güzel cesaretini taktir ederim ama daha detaylı calışmalar yap ve ilistratör kullanmanı tavsiye ederim eğer tablot kullanıyorsan....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

A3-A4 mü kulanıyorsun markasını söylersen kalem icin yardımcı olabilirim ya ucu ölü olmuş olabilir ... yada bağlantı yerinde ama benim tercihim sıfır bir kalem alman olacak.... Çalışmların güzel cesaretini taktir ederim ama daha detaylı calışmalar yap ve ilistratör kullanmanı tavsiye ederim eğer tablot kullanıyorsan....

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=217&productid=bd61891

tablet bu (yaşadıım yerde bulabildiğim tek tablet x)) kalemin ucundan kaynaklanmıo çnkü kalemin ucunu deiştirincede 5-10 dk sonra sorun devam edio kalemi nerden bulacağımı da bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşk.ler bu arada :>

:D illustratoru kullanmayı hiç denemedim ama denerim :D bu arada tablot derken? (cahilliime verin xD)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.