Jump to content

Daha Çok Sekai-ichi Hatsukoi

Misafir The Utopian

Önerilen İletiler

Tiksinç falan.. Yakışmıyor bence size. Beğenmiyorsanız niye yorum yapıyorsunuz?

Bekliyorum bu arada tabi ki. ^_^

adı üstünde "yorum yapmak" sadece pozitif yorumlar yazmak zorunda değiliz ve cidden cok sacma bi yorum atmışsın harbi diyom uyuz oldum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchileriniz ve hentaileriniz kadar anlamlı olamazlar zaten, hıhı evet haklısın. Heyecanla bekliyooosss. :D

Tuhafsınız gerçekten insanların birbirini gözlerini kırpmadan öldürdüğü animeleri izleyip vaay be ne güzel anime diyorsunuz , iki kişinin aşkını anlatan bir animeye de bu ne biçim anime .s .s. Hımmm -

saçma sapan bir anime konu alıcak başka bişeymi bulamamışlar

Animeyi izlemeden, yalnızca türüne karşı önyargıda bulunarak olumsuz yorum yapmak kadar saçması olamaz.

uzatma daha fazla eleştiriyom işte varmı diceğin ayrıca ben sadece konusuna kötü dedim neyin kafasını yaşıyonuz siz ne ön yargısından bahsediyosunuz animeye kötü demedim ki ben konusu hakkında yorum yaptım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

izlemeden sırf konusunu okuyarak bu şekilde ön yargılı olmak neden ?? tamam onaylamıyor olabilirsiniz ben de ecchi sevmem, gidip ayy iğrenç bişey diyomuyum, yorum bile yapmıyorum -_- her türün izleyicisi farklı saygı duymak gerek ^_^ zaten forumun erkekleri bu konuda bir tuhaf :mellow: anime dünyası hep kendilerine çalışsın istiyorlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.