Jump to content

Daha Çok Sekai-ichi Hatsukoi

Misafir The Utopian

Önerilen İletiler

Homofobik olmaya gerek yok. Hiç denenmeyen şeyler hakkında yorum yapılması biraz anlamsız. Tabii herkesin keyfi bilir izleyip izlememek size kalmış bir şey. Bu arada ben de sevmem bu tür serileri pek ama sebebi iki erkeğin aşkını anlattığı için değil sadece aşkı konu aldığı için. Yine de izledim ve öyle yorum yapıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ecchileriniz ve hentaileriniz kadar anlamlı olamazlar zaten, hıhı evet haklısın. Heyecanla bekliyooosss. :D

Tuhafsınız gerçekten insanların birbirini gözlerini kırpmadan öldürdüğü animeleri izleyip vaay be ne güzel anime diyorsunuz , iki kişinin aşkını anlatan bir animeye de bu ne biçim anime .s .s. Hımmm -

saçma sapan bir anime konu alıcak başka bişeymi bulamamışlar

Ben geçenlerde rastgale anime seçip izlemiştim konusu hem aksiyon hemde bu tarzdı...

Monochrome Factor 'di adı aksiyon bakımından güzeldi izliyorum hala diğer konu hakkında yorum yapamam:D

Yanlız daha çok homofobiklik değilde odaya biri girer değişik bir sahnede sonra açıkla açıklaya bilirsen :D bende bu korku var hani Ecchi'de belki ben genç insan oldum artık diye yırtabilirsinde bu konu zor be:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar tartışmaya bile gerek yok bence herkesin kendi zevki.Vıcık vıcık ağlayan salak kızları görmektense shounen-ai izleyip taş gibi adamları izlemeyi tercih ederim :D .Bugüne kadar bir kere bile shoujo-ai izlemişliğim yoktur,ecchileri izlemekten de pek hoşlanmam.Tutupta bir kere bile bunlar ne böyle demedim.Her anime tarzının kendisine ait izleyici kitlesi var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Bende önyargili yaklaşıyordum başta iğrenç buluyordum ama bi kere ilk bölümü izledim bi bakmıştim ki ilk sezonu bitmis. Romantik komedi bu kadar mi güzel işlenir konu içerisinde. Unutmayin bu yalnızca çizgi film gerçek değil. Üstelik diğer karakterin kızdan hiçhir farkı yok zaten . Hatta şu anda junjou romanticanin ilk sezonundayim. Mangasini da okuyorum çok güzel tavsiye ederim kesinlikle. Aslında gerçek aşkin nasıl ve demek olduğunu çok daha iyi anlatiyor. Ilk ve unutulmaz ask.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

hiç bi romantik animede aşk böyle güzel işlenmemiş izlerken iki erkek olduğunu bile  hissetmiyosunuz bu animeyi seyrettim bi kez daha seyredebilirim.benbe ilk izlediğimde bi garip hissetmiştim sonra bağımlılık yapıyo.umarım yeni sezon gelir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hiç bi romantik animede aşk böyle güzel işlenmemiş izlerken iki erkek olduğunu bile  hissetmiyosunuz bu animeyi seyrettim bi kez daha seyredebilirim.benbe ilk izlediğimde bi garip hissetmiştim sonra bağımlılık yapıyo.umarım yeni sezon gelir

Ben bugün izledim ve ruh halim çook mükemmel >w<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.