Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konnichiwa minna-chan'lar... Neden mi puzzle çeviri grubu? Manga okurken, manganın devamı gelmeyince sinirden kudurup bu işe soyunduk... Yarım kalan mangaları tamamlamak birinci görevimiz. İsteğimiz

bu arada ben tam okumamisim yaziyi anime ceviriyorsaniz Initial D. V yi de cevirin lutfen daha cok anime var bide kaichou wa maid-sama nin mangasinin yeni bolumleri eklermsnz yani 2.sezon un sanirim i

Tanıtım ,oldukça güzel.Umarım başarılı olursunuz ve site uzun ömürlü olur. Yarım kalmış animeleri tamamlayacağınızı yazmışsınız; "1/2 Half Prince'i" çevirirseniz sevinirim... (Cevap yazarsanız sevinir

Aradığınız iki seri varsa tavsiye edebileceğim ve çevrilmesini çok istediğim iki seri var "Suzuka" ve "Unblance X Unblance" bu iki seriyi de "Skyhigh" çeviriyor "Skyhigh" ekibinde "Repove" hariç çalışan olmadığı için "Repove" de kendi başına sadece "The breaker NW" la ilgilenebiliyor kısaca bu iki seriyle ilgilenebilecek kimse yok romantizm ve komedi konusunda da "Ge - good ending" ve "Kimi no iru machi" kafa kafaya yarışır söyleyeyim :D zaten bu dört seri romantik komediler de en sevdiğim serilerden ilgilenirsen çok sevinirim ben dahil bu serileri bilen seriler demiyim şaheserler bu şaheserleri bilen herkesin sevineceğine eminim :D :D Son onlarak ikisi de final vermiş ama çevirisi yarın bırakılmış bence bu tarz yarım kalmış serilerden devam edilirse daha iyi olur diye düşünüyorum
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tanıtım ,oldukça güzel.Umarım başarılı olursunuz ve site uzun ömürlü olur.

Yarım kalmış animeleri tamamlayacağınızı yazmışsınız;

"1/2 Half Prince'i" çevirirseniz sevinirim...

(Cevap yazarsanız sevinirim.)

Şimdiden teşekkürler.

14 Bölüm çevirildikten sonra çevirisi devam etmedi ve hatırladığım kadarıyla 60 yada daha fazla bölümü var...

Benim sevdiğim bir manga ve araştırdığım kadarıyla ,yayınlandığı zamanlarda ,en fazla olmasada oldukça popüler bir manga'ymış...

Lütfen en azından ,kabul edilmediğine dair bir cevap yazın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.