Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Hoş geldin yazardım ama uzun zamandır kimsenin konusuna yazmadım, sana merhaba dediğim duyulursa popi olursun :D

Benim konuma yazmışmıydın tzu şuan bakıcam yazmadıysan bekle evini basıyorum :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar ben okan normalde bundan daha erken üye oldum ama üyeliğim aktif olmamıştı yeni üyelikle geldim kendimi tanıyım;

Asosyalim,

Oyunlara aşırı düşkünğüm vardır,

Hep bir proje geliştirmeye çalışırım(site, oyun vs),

Favori anime karakterim şuan için Kakashi(çok denebilicek anime izlemediğimden dolayı),

Hayatım boyunca sadece bilgisayarıma ilgi duydum(Yani kısaca aşk konusunda bir hikayem yoktur. :rolleyes: ),

Futbol oyunları ve anime oyunlarını çok severim (bu arada bilgisayar versiyonu olan bir anime dövüş oyunu vardı fakat ismini hatırlamıyorum hatırlatırsanız çok mutlu olurum),

Güzel konuşurum yani muhabbetim iyidir (^^),

Yarışmaya üsküdardan katılıyorum (klişemide yapmış oldum) <_<

Herkese selamlar!

Nerdeyse beni anlatmışsın diyebiliriz.Asosyallik,oyun manyaklığı,bende bi ara Unity'de oyun yapmaya çalışmıştım ama olmadı çok zordu :lol:

Bende Beykozluyum yakınız birbirimize :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nerdeyse beni anlatmışsın diyebiliriz.Asosyallik,oyun manyaklığı,bende bi ara Unity'de oyun yapmaya çalışmıştım ama olmadı çok zordu :lol:

Bende Beykozluyum yakınız birbirimize :lol:

Valla bende Unity Unreal birde Cryengine ile yapmaya çalıştım arkadaşlar şuanda online bir oyun kodluyor muhtemelen orda in game yönetici takılıcam eğer zamanım olursa ama zor biraz tabiiki. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aramıza hoş geldin Okan. Umarım iyi geçiniriz.

Keyifli Forumlar..

Umarım dediğin gibi olur, teşekkürler :)

hoş geldin Okan keyifli forumlar ;)

forum da çoğunluk asosyol ve üşengeç zaten :ph34r: umarım iyi vakit geçirirsin :D

Hoşbulduk, evet genellikle öyleymiş :D

Ayrıca forumu botlar basmış aboov.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aha Üsküdarlı !!

Hoş geldin Okan, ben de Ezgi. Yaşını yazmamışsın merak ettim bilinçli olarak mı yazmadın ? Neyse forumda iyi eğlenceler.

Evet. Yani pek benimseyemedim 4 yıl oldu ama yine de çok hoş eski evler falan var seviyorum sokaklarında gezmeyi. Dershaneden dönerken yolu uzatıyorum bazen. :D

Vay be örümceği mi bekledin ? :o Benim böcek fobim var gibi bişey. :D

.

Tepkimiz aynı kanka aha bi Üsküdarlı daha dedim. :D Sen pek benimseyemedin doğru ama elbet bir gün sen de benimseyeceksin kankeeeyy. B)

Örümceği beklediğini duyunca neden alıp başka yere koymadı acaba diye düşündüm ama sonra fobisi olduğunu yazmış herhalde ondan dolayı ellememiştir dedim. :D

Artık konudaki bulunuş amacıma geleyim bari. asdfad Hoş geldin Okan ben Seher. :D Umarım iyi vakit geçirirsin. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

.

Tepkimiz aynı kanka aha bi Üsküdarlı daha dedim. :D Sen pek benimseyemedin doğru ama elbet bir gün sen de benimseyeceksin kankeeeyy. B)

Örümceği beklediğini duyunca neden alıp başka yere koymadı acaba diye düşündüm ama sonra fobisi olduğunu yazmış herhalde ondan dolayı ellememiştir dedim. :D

Artık konudaki bulunuş amacıma geleyim bari. asdfad Hoş geldin Okan ben Seher. :D Umarım iyi vakit geçirirsin. ^_^

Evet fobiden dolayı oldu biraz ama öldürmekte gerekmedi :)

Hoşbulduk hep beraber geçiririz umarım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.