Jump to content

Japonya'da Müzik

LysSa

Önerilen İletiler

Bayan gruplar birşeye benzemiyor ya. Çocuk müziği gibi müzikler yapıyorlar. Bir ara ben de dinlerdim. <_< Ama bazı gruplar var mesela vokalist bayan, diğerleri erkek.. Öyle gruplar güzel oluyor. :rolleyes: Ya da erkek grup dinle derim yani daha güzel. Yok illa bayan istiyorum dersen, Nana Mizuki dinle. Kadında ses var ya.. -_-
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Geleneksel Japon Müziği Birçok geleneksel Japon müzik türleri(Hogaku) bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri: Gagaku:Çin ve Kore kökenli saray müziğidir. Bu en eski geleneksel Japon müzik türüd

redbaloon favorilerimden ;) giniro no sora ve yuki no tsubasa favori şarkılarım :) sonra does var of onlar süper :D zaten gintama openinglerinden tanıyorum bu grupları tavsiye ederim ;)

Bilgilendirme için teşekkürler :)

Bayan gruplar birşeye benzemiyor ya. Çocuk müziği gibi müzikler yapıyorlar. Bir ara ben de dinlerdim. <_< Ama bazı gruplar var mesela vokalist bayan, diğerleri erkek.. Öyle gruplar güzel oluyor. :rolleyes: Ya da erkek grup dinle derim yani daha güzel. Yok illa bayan istiyorum dersen, Nana Mizuki dinle. Kadında ses var ya.. -_-

yok ondan degil ya benim amacım başka biyerde böyle asya tarafından kız grubu vardı .....

animeden fırlamış gibi bi halleri vardı teknosaydı sanıyosam ses olmadıgı için dillerini anlamamıştım....

belki japonlardır diye araştırıyorum......

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yok ondan degil ya benim amacım başka biyerde böyle asya tarafından kız grubu vardı .....

animeden fırlamış gibi bi halleri vardı teknosaydı sanıyosam ses olmadıgı için dillerini anlamamıştım....

çoğu kişi japon değilde kore müziğini dinlediği için o kız grubu koreli olablir :(

kaç kişi olduklarını hatırlıyor musun?

mesela 5 kişilerse beş kişiden oluşan grupları söyleyebilirim en azndan koreli olup olmadıklarını anlamış olursun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çoğu kişi japon değilde kore müziğini dinlediği için o kız grubu koreli olablir :(

kaç kişi olduklarını hatırlıyor musun?

mesela 5 kişilerse beş kişiden oluşan grupları söyleyebilirim en azndan koreli olup olmadıklarını anlamış olursun :)

5 kişilerdi evet ..... iyi bildin herhalde kore ya bencede :( keşke japon olsalardı nedediklerini anlardım

hiç degilse.....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 kişilerdi evet ..... iyi bildin herhalde kore ya bencede :( keşke japon olsalardı nedediklerini anlardım

hiç degilse.....

tahmin etmiştim :(

5 kişiden oluşan çok grup var

bu yıl ve geçen yılın sonunda çıkanlardan bildiğim gruplar bunlar :D yaklaşık 19-20 tane var :D

Chocolat,Pandora,Girl's Day,Sunny Days ,C-REAL,5Dolls,CHI-CHI ,GLAM,Crayon Pop,EXID,PURETTY,Evol,New.F.O,Ruby,LAY-T,SPICA,Baby V.O.X. ,Papaya ,StheOne,Maskot

büyük ihtimalle koreliydiler :(

koreceyi daha iyi bildiğim için koreli grupları dinliyorum

malesef japon grupları söyleme konusunda yardımcı olamam :(((

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tahmin etmiştim :(

5 kişiden oluşan çok grup var

bu yıl ve geçen yılın sonunda çıkanlardan bildiğim gruplar bunlar :D yaklaşık 19-20 tane var :D

Chocolat,Pandora,Girl's Day,Sunny Days ,C-REAL,5Dolls,CHI-CHI ,GLAM,Crayon Pop,EXID,PURETTY,Evol,New.F.O,Ruby,LAY-T,SPICA,Baby V.O.X. ,Papaya ,StheOne,Maskot

büyük ihtimalle koreliydiler :(

koreceyi daha iyi bildiğim için koreli grupları dinliyorum

malesef japon grupları söyleme konusunda yardımcı olamam :(((

olsun buda iyi dinlerim bi ara bunlarıda saol .....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen teknosada vardı am adını bilmiyorum
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.