Jump to content

Pupa’nın İlk Tanıtım Videosu

Estable

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Mogi Sayaka’nin Comic Earth Star’da hala devam eden mangası Pupa’nın anime serisinin ekim ayı içinde başlaması planlanıyor. Yapımını Studio Deen ve Earth Star Entertainment üstlenirken yönetmenliğini Mochizuki Tomomi yapıyor.

Konusundan biraz bahsedecek olursak, Hasegawa Yume ve Hasegawa Utsutsu adlı iki kardeşin etrafında dönüyor. Kız kardeş Yume’nin bir gün gizemli kırmızı bir kelebek görmesiyle vücudunun değişime uğraması, insan etiyle beslenen bir canavara dönüşmesiyle başlıyor. Bundan sonra Utsutsu’nun bir yandan kız kardeşinin besin kaynağı olurken, bir yandan da onu kurtarmaya çalışmasını izleyeceğiz. Korku türünü sevenler için ilginç bir seri olacak gibi.

Kaynak : Animefantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir The Utopian

Kapatılmasına gerek var mı ki? Burada tanıtım yazısı var sonuçta. ^_^ Ben yabancı kaynaklar takip ettiğim için erken ulaşıyorum haberlere. Türkçe sitelere geç düşüyor sanırım.

:ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Garip bir şeye benziyor ,biraz insanın midesini bulandıracak bir şeye benziyor...

Animeyi heyecanla bekleyeceğim söylenemez ama bir sorun çıkmaz ve gelirse ,geldikten (oldukça) sonra olsada izleyebileceğim bir anime gibi...

Tabi genede önce bir kaç bölümünü izlemem lazım...

Bu konuda adı ve emeği geçen herkese çok teşekkürler ,

Bilgilendirmesi için "-Estable'ye" özellikle teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.